Prekių katalogas

Elektromobilių įkrovimo stotelė Thunder Charger OCPP1, 22kW, 32A, su įkrovimo rozete

 • Elektromobilių įkrovimo stotelė Thunder Charger OCPP1, 22kW, 32A, su įkrovimo rozete

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
 • Elektromobilių krovimo stotelė montuojama ant sienos arba ant specialaus stovo.
  Įkrovimo stotelė yra su Type2 įkrovimo rozete.
  Maksimali galia 22kW, maksimali srovė 32A, pajungimas trifazis.

  OCPP (Open Charge Point Protocol) yra atviras komunikacijos protokolas tarp elektromobilių (EV) krovimo stotelių ir jų valdymo sistemų (platformų). Šis protokolas taip pat leidžia keistis krovimo duomenimis ir informacija tarp EV ir elektros tinklo. OCPP protokolas yra svarbus išmanioms elektromobilių įkrovimo stotelėms, nes jis leidžia valdyti krovimo sesijas ir duomenis tarp krovimo stotelių bei jų valdymo sistemų. OCPP protokolas taip pat palaiko išmanųjį krovimą, kuris optimizuoja elektros energijos naudojimą ir padeda išlaikyti elektros tinklo stabilumą. Be to, OCPP protokolas yra atviras ir standartizuotas, todėl jis suteikia lankstumo ir konkurencingumo krovimo stotelių operatoriams ir paslaugų teikėjams.

  Užtikrintas saugumas. Nepaisant nedidelės kainos, Thunder Charger turi svarbiausias saugos sistemas. IP54 sertifikatas užtikrina apsaugą nuo dulkių ir drėgmės, todėl šiai stotelei nebaisios nei liūtys, nei dulkės, o viduje sumontuota apsauga nuo nuolatinės ir kintamosios srovės nuotėkio, todėl įkrovimo stotelė yra saugi žmogui, pastato elektros instaliacijai ir Jūsų automobiliui.

  Tinkama paramai gauti. Įsigijus 11 kW galios Thunder Charger bei dinaminio galios balansavimo funkciją įgalinantį Thunder Charger išmanųjį skaitiklį, galima gauti Lietuvos energetikos agentūros (LEA) skiriamą paramą. Patvirtiname, kad ši įranga atitinka visus paramos reikalavimus.

  Prisitaikymas prie Jūsų namo įvado. Dinaminio galios valdymo funkcija įkrovimo galią realiu laiku reguliuoja pagal pastato energijos poreikius ir leidžia elektromobilį krauti maksimaliu greičiu, nedidinant elektros įvado galios.

  Techninės charakteristikos:

  Jungtis: Mode 3 Type 2 prijungimas iki 22kW
  Įeinanti galia: 3 fazių 400 V/AC 50 Hz 32 A
  Išeinanti galia: 3 fazių 400 V/AC 32 A iki 22 kW
  Ryšys: OCPP 1.6
  Vartotojo sąsaja: 3 spalvų LED (žalia, mėlyna, raudona); Stotelės valdymas su RFID; Galimybė naudoti mobiliąją aplikaciją
  Sauga: Apsauga nuo trumpojo jungimo; Apsauga nuo srovės nutekėjimo; DC nuotėkio aptikimas; EMERGENCY STOP mygtukas

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok