Prekių katalogas

Ariston dujiniai katilai

 • Šiame, galime vadinti, šilumos siurblių populiarumo etape savo pozicijų nepraranda ir dujiniai katilai, naudotojų simpatijas pelnę jau senokai ir vis dar liaupsinami teigiamais atsiliepimais. Ieškantiems kokybiško, patvaraus ir efektyvaus dujinio katilo rekomenduojame pasidomėti Ariston gaminiais. Šis italų gamintojas katilų sektoriuje toli gražu ne naujokas – ilgametė patirtis, dėmesys klientams, inovatyvioms technologijoms bei efektyviems sprendimams leidžia sėkmingai konkuruoti ir pirkėjams siūlyti aukštos kokybės katilus.

  Dujinis katilas Ariston Genus One, 24kW
  Šildymo galia, kW
  24,0


  Kaina 1250 
  2300  Sutaupykite 1050 
  Dujinis katilas Ariston Clas One, 24kW
  Šildymo galia, kW
  24,0
  Prekės aprašymas


  Kaina 1030 
  Dujinis katilas Ariston Genus One, 24kW
  Šildymo galia, kW
  24,0


  Kaina 1440 
  Dujinis katilas Ariston Genus One, 30kW
  Šildymo galia, kW
  30,0


  Kaina 1660 
  Kaina 1730 
  Dujinis katilas Ariston Genus One, 35kW
  Vandens ruošimas
  Su galimybe pajungti boilerį
  Šildymo galia, kW
  35
  Kaina 1760 
  Kaina 1790 
  Kaina 1790 
 • Nuo ko priklauso Ariston dujinių katilų kaina?

  Mūsų pasiūloje rinksitės iš skirtingų Ariston dujinių katilų. Kadangi pasiūla įvairi, tai ir kainų diapazonas platus – maždaug nuo 1 000 iki beveik poros tūkstančių eurų, kai netaikoma akcija. Konkretaus katilo kainai įtakos turi tokie parametrai kaip galingumas, efektyvumas, gabaritai, vandens ruošimo ypatumai, kokį plotą katilas gali apšildyti ir kt.

  Atsiliepimai apie Ariston dujinius katilus

  Italų gamintojo Ariston dujiniai katilai tikrai sulaukia daug palankių vertinimų. Renkantis katilą tikslinga pasidomėti tais atsiliepimais – neretai jie padeda priimti pirkimo sprendimą.

  Ariston dujinį katilą pirkite internetu

  Jei domina geras, funkcionalus, patvarus Ariston dujinis katilas, siūlome jo pasižvalgyti mūsų e. parduotuvėje. Internetu pirkti bus labai patogu, taip pat tai leis sutaupyti daug Jūsų brangaus laiko. Jei reikia konsultacijos, galite susisiekti online, palikti mums žinutę ar paskambinti telefonu 8-699-28337. Pokalbio metu paprastai aptariamas ir katilo montavimas bei pajungimas.

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali apskaičiuoti šilumos nuostolius ir parinkti tinkamą įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok