Prekių katalogas

AlpicAir oro kondicionieriai

 • Vasarai lepinant karščiu kur kas maloniau būti kondicionuojamose patalpose, tiesa? Nenuostabu, kadangi tvankumas ir pernelyg didelė šiluma patalpose labai kenkia darbingumui, nuotaikai, dažnas skundžiasi vangumu, galvos skausmu ar net svaigimu ir kitomis problemomis. Karštis patalpose tikrai sąlygoja diskomfortą, tad oro kondicionierius tokiu atveju yra tikras išsigelbėjimas. Jei norite šio prietaiso namuose, biure ar kitose patalpose, tačiau drauge nenorite išleisti daug pinigų, Jums tikrai patiks AlpicAir oro kondicionieriai. Pastarieji žavi labai gera kaina, o drauge ir puikiu funkcionalumu.
   

  Kaina 904 
  1063  Sutaupykite 159 
 • AlpicAir oro kondicionierių kaina su montavimu / pajungimu

  AlpicAir oro kondicionierių kaina mūsų e. parduotuvėje startuoja vos nuo 500 eurų, o brangiausių tik šiek tiek viršija 1 000 eurų. Tiesa, planuodami išlaidas numatykite, jog papildomai kainuos oro kondicionieriaus montavimas ir pajungimas. Nors darbas nesudėtingas, visgi patikėkite jį specialistams.

  Atsiliepimai apie AlpicAir oro kondicionierius

  Jei renkatės oro kondicionierių, Jums apsispręsti gali padėti pirkėjų atsiliepimai. Virtualioje erdvėje didelė tikimybė rasti patinkantį kondicionierių jau įsigijusių ir naudojančių žmonių atsiliepimus, skirkite šiek tiek laiko jiems peržvelgti – galite rasti vertingos informacijos.

  AlpicAir oro kondicionierių internetu pirkite pigiau

  Galimybė pirkti internetu labai dažnai masina dėl kur kas geresnės kainos nei fizinėse pardavimo vietose, o ypač tada, kai taikoma akcija. Mūsų asortimente taip pat rinkitės AlpicAir oro kondicionierių su nuolaida ir sutaupykite.

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali parinkti tinkamą įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok