Prekių katalogas

Alpha Innotec geoterminiai šilumos siurbliai

 • Geoterminis šildymas šildymo sprendimų gausoje ekonomiškumo ir efektyvumo požiūriu yra sunkiai nurungiamas. Tai puikus variantas norintiems itin mažų sąskaitų už šildymą, vertinantiems ekologijos bei tvarumo idėjas, norintiems mėgautis maksimaliu komfortu. Tačiau reikia pripažinti, o ir atsiliepimai nemeluoja, drauge tai yra vienas iš brangiausių variantų įrengimo kontekste – pati įranga ir jos įrengimas kainuoja nepigiai. Jei nuspręsite pasirinkti tokį šildymo būdą, siūlome pasižvalgyti po Alpha Innotec geoterminių šilumos siurblių spektrą mūsų pasiūloje.

 • Nuo ko priklauso Alpha Innotec geoterminių šilumos siurblių kaina?

  Geoterminių šilumos siurblių kainos mūsų e. parduotuvėje startuoja nuo kiek daugiau kaip 7 000 eurų. Brangiausių įrenginių šioje kategorijoje kaina siekia beveik 12 000 eurų, kai netaikoma akcija. Kas turi įtakos šių gaminių kainai? Bene esminiais kainą lemiančiais veiksniais galime išskirti prietaiso galingumą, naudingumo koeficientą, šildymo galios ribas, valdymo ypatumus, SCOP, matmenis, tylų veikimą ir kt.

  Alpha Innotec geoterminio šilumos siurblio montavimas / pajungimas

  Geoterminio šilumos siurblio patys nesumontuosite, kadangi tam reikia ir žinių, ir specialios įrangos. Tad jei domina profesionalus geoterminio šildymo sistemos įrengimas, susisiekite su mumis telefonu 8-699-28337.

  Alpha Innotec geoterminį šilumos siurblį internetu pirkite pigiau

  E. parduotuvės gana dažnai pirkėjus lepina galimybėmis mokėti mažiau, todėl ir mūsų pasiūloje geoterminį šilumos siurblį iš Alpha Innotec asortimento galite pirkti su akcija.

  Užsakytą įrangą pristatysime nemokamai, taip pat suteikiame galimybę prekes įsigyti lizingu. Mūsų inžinieriai gali paskaičiuoti šilumos nuostolius bei, atsižvelgdami į tai, parinkti geriausią įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok