Prekių katalogas

8 patarimai renkantis šilumos siurblį oras-oras

 • 8 patarimai renkantis šilumos siurblį oras-oras

  Šilumos siurblių rinkoje vartotojai turi plačias galimybes rinktis: geoterminis šildymas, ištraukiamo oro šilumos siurbliai, oras-vanduo sistemos, oras-oras šildymo sistemos ar dar kiti variantai. Visi pasirinkimai yra ekonomiški, efektyvūs, suteikiantys daug komforto naudotojams, panašūs savo veikimo principu, tačiau besiskiriantys šilumos šaltiniu. Ir tai ne vienintelis aspektas, į kurį svarbu atsižvelgti svarstant alternatyvas. Jei nuspręsite montuoti populiarųjį oras-oras šilumos siurblį, šilumos energiją imantį iš oro, pateikiame vertingų patarimų, padėsiančių priimti teisingą sprendimą ir išsirinkti geriausiai Jums tinkantį variantą.

  Kodėl verta rinktis oras-oras šilumos siurblį?

  Oras-oras šilumos siurblį pelnytai galime vadinti vienu iš populiariausių pasirinkimų namams, sodyboms, sodų nameliams ir kitoms patalpoms. Kas lemia tokias simpatijas šiam šildymo sprendimui?

   

  • Ši sistema –puikus pasirinkimas tada, kai patalpose nėra radiatorių ar grindinio šildymo.
  • Oras-oras šilumos siurbliai kompaktiški, jiems nereikės daug vietos patalpose. Lauko blokas taip pat neužims daug vietos. Geras sprendimas nedideliems nameliams, kuriuose stokojama vietos.
  • Platus pasirinkimas pagal galingumą leis rasti tinkamiausią siurblį tiek mažoms, tiek didelėms patalpoms.
  • Operatyvus montavimas.
  • Patrauklios šildymo sąnaudos.


  Ką verta žinoti renkantis oras-oras šilumos siurblį?

  • Pirmiausia renkantis šį siurblį tikslinga pasirinkti tinkamą galingumą. Jis apskaičiuojamas atsižvelgiant į patalpų plotą. Geriausia, jei siurblio galingumą parinks specialistai, atsižvelgdami ne tik į patalpų plotą, bet ir jų išdėstymą – tai drauge lemia ir tai, kiek vidinių blokų reikės sumontuoti.
  • Ne mažiau svarbu ir profesionalus montavimas. Nors sumontuoti šią sistemą neatrodo sudėtinga, visgi netinkamai atlikti darbai gali lemti sistemos trikdžius, siurblio gedimą, produktyvumą ar kt. Maža to, netinkamas šilumos siurblio oras-oras montavimas gali sąlygoti ir didesnę suvartojamos elektros energijos kainą.
  • Maksimalų efektyvumą sistema demonstruos tada, jei bus papildomu šilumos šaltiniu namuose, kurie jau šildomi židiniu, krosnele, dujiniu šildymu ar kt. Tad jei namus šildote minėtais būdais, pasvarstykite, galbūt neverta atsisakyti senojo šildymo, o geriau suderinti šiuos du variantus.
  • Jei yra pakankamai investicijų, rinkitės kuo daugiau valdymo galimybių siūlantį šilumos siurblį – galėsite rinktis norimą temperatūrą, suprogramuoti siurblio įsijungimą, valdyti įrenginį nuotolini būdu ir t.t.
  • Prieš montuojant šilumos siurblį oras-oras labai svarbu pasirūpinti patalpų izoliacija, identifikuoti ir užtaisyti šilumos tiltus.
  • Turėtumėte žinoti ir tai, jog siurblio veikimas susijęs su lauko temperatūra ir jai nukritus labai žemai tai gali sąlygoti siurblio efektyvumą. Bet jau rinkoje rasite modelių, galinčių efektyviai dirbti ir esant labai žemai temperatūrai. Jei tai prioritetas, atsižvelkite rinkdamiesi.
  • Nustatykite kainų ribas ir neviršykite sau leidžiamo biudžeto. Ieškokite geriausio įrenginio už Jums priimtiną kainą.
  • Tai – ilgalaikė investicija, todėl prieš įsigydami siurblį būtinai pasidomėkite garantija: jos terminu ir sąlygomis.


  Patikimus, kokybiškus ir puikiai savo funkcijas atliekančius oras-oras šilumos siurblius išsirinksite čia mūsųs el. parduotuvėje. Identifikuokite savo poreikius, nubrėžkite galimybių ribas, pirkdami internetu naudokitės prekių filtravimo sistema, leidžiančia išfiltruoti tik tai, kas atitinka Jūsų kriterijus.
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok