Prekių katalogas

Oras-oras šilumos siurblio elektros sąnaudos

 • Oras-oras šilumos siurblio elektros sąnaudos

  Šilumos siurblys yra vienas iš populiariausių sprendimų gyvenamųjų namų, sodybų, sodo namelių ar kitos paskirties pastatų šildymui, jei aktualus ekonomiškumo ir efektyvumo duetas. Nesuklysime pasakę, jog itin daug simpatijų pelno oras-oras šilumos siurbliai, imantys energiją iš aplinkos ir perduodantys ją tiesiogiai patalpoms, jas sušildydami arba, atvirkščiai, vėsindami. Dažnas besirenkantis šilumos siurblį apsvarsto ne tik įrangos kainą, tačiau ir tai, kokios bus elektros sąnaudos tą siurblį eksploatuojant. 

  Elektros sąnaudų kontekste oras-oras šilumos siurbliai nenusileidžia su dažniau svarstomoms alternatyvoms, pavyzdžiui: siurbliui oras-vanduo (išsamiau apie tai skaitykite straipsnyje „Oras-vanduo šilumos siurblio elektros sąnaudos“) ar geoterminiam šildymui (išsamiau apie tai skaitykite straipsnyje „Geoterminio (žemė-vanduo) šildymo elektros sąnaudos“). Nors visi šilumos siurbliai demonstruoja puikius rodiklius, konkrečios elektros sąnaudos priklausys nuo daugelio aspektų: šilumos siurblio veikimo principo, jo modelio, efektyvumo, lauko temperatūros, būsto šilumos izoliacinių savybių. Didelės įtakos turi ir namo energinio naudingumo klasė. Labai preliminariai galime pasakyti, jog elektros sąnaudos šildantis oras-oras sistema žiemą per mėnesį gali svyruoti nuo 0,15 iki 0,80 Eur už vieną kvadratinį metrą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad kuo žemesnė pastato energinė klasė, tuo elektros suvartojimas būstui apšildyti bus didesnis, taigi ir mokėsite brangiau. Aukščiausios ir žemiausios klasės namų elektros sąnaudos gali skirtis net keliais kartais.
  Oras-oras sistema, jei yra valdoma nuotoliniu būdu, leidžia lengvai ir patogiai reguliuoti temperatūrą namuose net tada, kai esate išvykę. Tai padeda optimizuoti elektros suvartojimą.

  Šilumos siurblį oras-oras pagal Jums reikalingus parametrus patogiai išsirinksite mūsų el. parduotuvėje.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok