Prekių katalogas

Šildymo sistemos oras-oras įrengimo kaina ir šildymo kaštai 2022-2023 metams

 • Šildymo sistemos oras-oras įrengimo kaina ir šildymo kaštai 2022-2023 metams

  Šilumos siurblių rinkoje oras-oras sistemos užima garbingas pozicijas. Tai lemia jų funkcionalumas, efektyvumas, dovanojamas komfortas bei viliojančios sąskaitos už šildymą. Negana to, tai puikus variantas sodyboms bei sodo nameliams ar kitiems pastatams, kuriuose nėra vandens sistemos ir / ar kito šilumos šaltinio.

  Kokios oras-oras įrengimo kainos vyrauja šiuo metu?

  Sistemos montavimo darbų kainos gali šiek tiek skirtis, kadangi skirtingi meistrai, įmonės taiko savo kainoraščius. Taip pat montavimo darbų kainą lemia patalpose montuojamų blokų skaičius, konkretus siurblio modelis, montavimui reikalingos medžiagos ir kiti ypatumai. Kiekvienu atveju darbų kaina skaičiuojama individualiai, tačiau preliminarias kainas aptarti galime.
  Štai vienas iš pavyzdžių, padėsiantis susidaryti įspūdį apie vyraujančią kainodarą. Jei montuojamas ekonominės klasės šilumos siurblys, kurio galingumas siekia apie 2,5–3 kW, tai įrengimo darbai su visomis tam reikalingomis medžiagomis atsieis apie 800–900 eurų. Kaina nurodyta su PVM. Aukštos kokybės tokio pat galingumo siurblio oras-oras montavimo kaina gali būti keliais šimtais eurų aukštesnė.


  Šildymo kaštai 2022–2023 metais

  Kalbant apie šildymo sąnaudas, tai oras-oras šilumos sistema demonstruoja labai gerus rodiklius, dėl ko yra dažnai pasirenkama. Tiesa, itin tikslių kainų pateikti negalime, nes joms įtakos turi namo šilumos izoliacinės savybės, kaip tinkamai parinktas oras-oras siurblio galingumas, kokie yra šilumos poreikiai ir kt. Tačiau apžvelgti preliminarias šildymo išlaidas galime.
  Priklausomai nuo pastato energinės klasės, išlaidos šildymui per mėnesį gali varijuoti maždaug nuo 0,15 iki 0,80 Eur už vieną kvadratinį metrą. Tad, pavyzdžiui, A++ energinės klasės būsto, kurio plotas yra apie 80 m2, šildymas šaltą žiemą per mėnesį atsieis tik 12 eurų! Žinoma, kuo žemesnė pastato energinė klasė, tuo išlaidos šildymui bus didesnės. Negana to, patogus valdymas nuotoliniu būdu leidžia užtikrinti efektyvumą ir racionalumą – pavyzdžiui, išvykę galite palaikyti namuose žemesnę temperatūrą, ją padidinti prieš grįžtant ir taip užtikrinti komfortą bei elektros energijos taupymą.
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok