Prekių katalogas

Į ką atsižvelgti renkantis rekuperatoriaus galigumą?

 • Į ką atsižvelgti renkantis rekuperatoriaus galigumą?

  Apie tokį vėdinimo įrenginį kaip rekuperatorius tikriausiai teko girdėti jau ne vieną kartą. Ir vis tik, kaip išsirinkti taupiausią bei efektyviausią, tikriausiai gerai nežinotumėte, kadangi rekuperatorių gausa prekyboje labai didelė. Tam ir yra skirtas šis straipsnis, kuriame galėsite iš arčiau susipažinti su skirtingais rekuperatorių pasirinkimais ir atkreipti dėmesį į esminius niuansus, kurie svarbūs renkantis prietaisų galingumą.

  Pasirinkimas pagal patalpas

  Pagrindinis ir svarbiausias veiksnys, turintis įtakos rekuperatoriaus galios pasirinkimui yra, be abejonės, patalpų dydis ir sandarumas. Būtent nuo konkretaus patalpų ploto priklauso ir galingumo poreikis, kuris gali labai skirtis. Jeigu patalpos didelės, reikėtų rinktis atitinkamai ir galingesnius rekuperatorius. Jei mažesnės ar vidutinio dydžio, užtenka ir paprastesnių sprendimų. Kai kuriais atvejais puikiai galėtų tikti ir mini rekuperatoriai, kurie pasižymi mažesniu galingumu ir mažesnėmis sąnaudomis, taigi, yra ekonomiškesni.

  Prekyboje pristatoma daug įvairių skirtingo galingumo rekuperatorių pasirinkimų. Jeigu gerai nežinote, kas labiausiai tiktų konkretaus dydžio ir tipo patalpoms – pasitarkite su specialistais. Šitaip išsirinksite tinkamo galingumo rekuperatorius, kurie pasižymės ir sklandžiu veikimu, ir taupumu.

  Pasirinkimas pagal kitus kriterijus

  Ne mažiau svarbu įvertinti ir išorinius veiksnius, t.y. gamtines sąlygas. Kintant orams ir klimatui reikalingas didesnis rekuperatoriaus galingumas, kas itin svarbu šaltos žiemos metu ar esant didesniam drėgmės lygiui, nes reikia papildomų pajėgumų generuojant energiją. Galingesnis rekuperatorius efektyviau įveiks visus aplinkos iššūkius ir bus patikimesnis ilgalaikėje veikimo perspektyvoje.

  Rekuperatoriaus galingumas dar toli gražu nėra vienintelis ir svarbiausias pasirinkimo veiksnys. Ne mažiau svarbu ir tai, kad pavyktų sumažinti kaip įmanoma daugiau elektros sąnaudų, kadangi elektros kainos sparčiai kyla ir parankiau būtų rasti taupesnį sprendimą (išsamiau šia tema sužinosite straipsnyje „Nuo ko priklauso rekuperatoriaus elektros sąnaudos?“).

  Rekuperatoriai taip pat pasižymi skirtingais veikimo režimais. Yra labai daug rekuperatorių rūšių. Pigesni pasižymi didesniu keliamu triukšmo lygiu, kai tuo tarpu patobulinti variantai veikia tyliau ir beveik be garso (išsamiau apie rekuperatorių triukšmą ir kaip pasirinkti tylesnius prietaisus sužinosite straipsnyje „Kodėl padidėjo rekuperatoriaus keliamas triukšmas?“).

  Platus skirtingo galingumo rekuperatorių pasirinkimas pristatomas čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/rekuperacija/rekuperatoriai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok