Prekių katalogas

Wolf dujiniai katilai

 • Jei domitės dujiniais katilais ir kaip tik tokio ieškote savo namams, darbo ar kitoms patalpoms, siūlome mūsų asortimente pasidomėti Wolf dujiniais katilais. Wolf yra vokiečių prekės ženklas, o apie vokiškų prekių kokybę daigiausia girdimi tik labai geri atsiliepimai, tiesa? Gaminiai sujungia patvarumą, aukštą kokybę, pavydėtiną efektyvumą ir leidžia pirkiniu džiaugtis labai ilgai. Mūsų asortimente rinkitės Wolf dujinius katilus, profesionalias montavimo paslaugas ir jau netrukus džiaugsitės komfortą garantuojančiu šildymu namuose. 

  Kaina 3860 
  5236  Sutaupykite 1376 
 • Nuo ko priklauso Wolf dujinių katilų kaina?

  Gaminių įvairovė suponuoja ir platesnį kainų diapazoną, tad mūsų pasiūloje Wolf dujinius katilus galite rinktis maždaug nuo 2 700 eurų. Brangiausių kainos siekia kiek daugiau kaip 5 000 eurų, kai nevyksta akcija. Kainai įtakos turi tokie parametrai kaip katilo apšildomas plotas, naudingumo koeficientas, šildymo galia, gabaritai, karšto vandens ruošimo ypatumai ir kt.

  Wolf dujinio katilo montavimas / pajungimas

  Dujinio katilo pajungimo darbai reikalauja žinių ir specialių įrankių, todėl jei aktualios tokios paslaugos, siūlome susisiekti su mumis. Garantuojame atsakingą ir kruopštų katilo montavimą.

  Wolf dujinį katilą pirkite internetu

  Interneto pirkėjų atsiliepimai neleis suabejoti, kad pirkti internetu labai patogu net tada, kai įsigyjamas toks pirkinys kaip katilas. Tad ir mūsų e. parduotuvėje patogu rinktis, apmokėti, pateikiama išsami informacija, o ir pristatymas labai patogus.

  Užsakytą įrangą pristatysime nemokamai, taip pat suteikiame galimybę prekes įsigyti lizingu. Mūsų inžinieriai gali paskaičiuoti šilumos nuostolius bei, atsižvelgdami į tai, parinkti geriausią įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok