Prekių katalogas

Wolf katilai

 • Ieškantys šildymo sprendimų namams svarsto įvairias alternatyvas: tiek senesnius, laiko jau patikrintus būdus, tiek ir modernius, sparčiai kylančius populiarumo laipteliais šiais laikais. Visgi jei nuspręsite duoti šansą laiko patikrintiems sprendimams, verta rinktis šildymą katilu. Tiesa, pastarieji irgi yra įvairūs. Mes siūlome išbandyti aukštą kokybę, komfortą ir ekonomiškumą bei rinktis Wolf katilus. Mūsų pasiūloje galite rinktis šio prekės ženklo dujinius kondensacinius katilus labai gera kaina. O kai vyksta akcija, juos mūsų e. parduotuvėje galite pirkti su didžiule nuolaida – net 45, 50, 55 proc. ar dar didesne!
   

  Kaina 1596 
  2773  Sutaupykite 1177 
  Kaina 1917 
  3061  Sutaupykite 1144 
  Kaina 3860 
  5236  Sutaupykite 1376 
 • Nuo ko priklauso Wolf katilų kaina?

  Mūsų pasiūloje matysite ne tik katilų pasirinkimą, tačiau neįmanoma nepastebėti ir kainų diapazono. Šių katilų kainai įtakos turi nemažai veiksnių, pavyzdžiui: katilo galia, gabaritai, naudingumo koeficientas, apšildomas plotas, energetinio efektyvumo klasė ir kiti. Mūsų  asortimente Wolf kondensacinius katilus galite rinktis nuo 2 700 eurų iki kiek daugiau kaip 5 000 eurų. Tačiau tokios kainos dominuoja, kai nevyksta akcija – nuolaidų metu galite sutaupyti net ir pusę ar dar daugiau pirkinio sumos.

  Wolf katilo montavimas / pajungimas

  Dujinio katilo montavimą siūlome patikėti specialistams. Mūsų komanda darbus atlieka atsakingai, kruopščiai ir kokybiškai. Jei aktualu, susisiekite telefonu 8-699-28337.

  Wolf katilą pirkite internetu

  Perkančiųjų atsiliepimai leidžia teigti, kad internetu pirkti katilą labai patogu ir greita. Todėl siūlome nepraleisti progos įsigyti kokybišką katilą labai gera kaina mūsų e. parduotuvėje.

  Užsakytą įrangą pristatysime nemokamai, taip pat suteikiame galimybę prekes įsigyti lizingu. Mūsų inžinieriai gali paskaičiuoti šilumos nuostolius bei, atsižvelgdami į tai, parinkti geriausią įrangą.

  Wolf dujiniai katilai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok