Prekių katalogas

Pro-tech katilai

 • Šildymo sprendimo pasirinkimas namams yra vienas iš sudėtingiausių procesų, kadangi jis susijęs ne tik su išlaidomis dabar, tačiau ir su išlaidomis visą šildymo laikotarpį. Tad tikslinga vertinti šildymo sistemų kainas ir tų sprendimų įtaką ilgalaikėje perspektyvoje. Visgi verta paminėti, kad daugelis vis dar renkasi katilus. Nenuostabu, tai laiko patikrintas būdas, tad daugeliui kelia pasitikėjimą ir mažai klausimų. Taigi jei ieškote gero katilo patrauklia kaina, peržvelkite lenkų gamintojo Pro-tech asortimentą. Mūsų pasiūloje – katilai-viryklės bei kondensaciniai katilai.
   

  Pro-tech D-Liuks TTP katilas-viryklė
  Šildymo galia, kW
  12,0
  Kaina 1130 
  1582  Sutaupykite 452 
  Kaina 1350 
  1750  Sutaupykite 400 
 • Pro-tech katilų kaina su montavimu / pajungimu

  Visos šildymo sistemos  kainą sudaro pats katilas ir jo montavimas su visomis tam reikalingomis medžiagomis. Pro-tech katilų kaina mūsų pasiūloje varijuoja nuo 1 500 eurų, brangiausių kaina siekia kiek daugiau kaip 5 000 eurų. Tačiau kai taikoma akcija, galite sutaupyti net apie pusę ar dar daugiau pirkinio sumos! Kiek kainuos katilo montavimas / pajungimas, priklauso nuo darbų apimties ir kitų aspektų, tad dėl kainos kviečiame susisiekti telefonu, mat ją skaičiuojame individualiai kiekvienu atveju.

  Atsiliepimai apie Pro-tech katilus

  Apie Pro-tech paliekami atsiliepimai patvirtina, jog tai bus gera investicija. Jei virtualioje erdvėje prie prekių yra pirkėjų vertinimai, skirkite jiems laiko – tai gali būti geras informacijos šaltinis.

  Pro-tech katilą internetu pirkite pigiau

  Internetu mėgsta pirkti daugelis, o viena iš to priežasčių – galimybė norimą daiktą įsigyti kur kas pigiau. Tuo įsitikinsite ir mūsų e. parduotuvėje.

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali paskaičiuoti, kokie yra šilumos nuostoliai, bei pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.

  Pro-tech kieto kuro katilai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok