Prekių katalogas

Pro-tech kieto kuro katilai

 • Kietojo kuro katilai yra senbuviai šildymo sprendimų sektoriuje, tačiau tai nereiškia, kad jų populiarumas blanksta prieš modernius šildymo būdus. Kietuoju kuru kūrenami katilai vis dar labai dažnas pasirinkimas įvairaus dydžio ir paskirties patalpoms. Mūsų pasiūloje rekomenduojame dėmesį atkreipti į lenkų gamintojo Pro-tech kietojo kuro katilus, kurie drauge gali atlikti ir viryklės funkciją. Tai labai geras variantas sodyboms, sodo nameliams ir visiems, kurie namuose nori praktiškumo ir kartu puoselėti rustic stilių.
   

  Pro-tech D-Liuks TTP katilas-viryklė
  Šildymo galia, kW
  12,0
  Kaina 1130 
  1582  Sutaupykite 452 
  Kaina 1350 
  1750  Sutaupykite 400 
 • Pro-tech kieto kuro katilų kaina su montavimu / pajungimu

  Planuodami biudžetą šildymo sistemai numatykite, kad svarbi bus ne tik paties katilo kaina – papildomai kainuos ir katilo montavimas / pajungimas. Pro-tech katilas viryklė mūsų asortimente kainuos 1 500–2 000 eurų. Negana to, kai taikoma akcija, galite sutaupyti kone trečdalį sumos! Dėl tikslios montavimo kainos susisiekite su mumis telefonu 8-699-28337.

  Atsiliepimai apie Pro-tech kieto kuro katilus

  Pirkėjų virtualioje erdvėje paliekami atsiliepimai gali tapti geru informacijos šaltiniu besirenkantiems katilą. Todėl skirkite šiek tiek laiko ir pasižvalgykite po tokį katilą įsigijusiųjų vertinimus.

  Pro-tech kieto kuro katilą internetu pirkite pigiau

  Neretas susivilioja pirkti internetu, mat tai ne tik patogu, tačiau ir dažnai suteikia progą nemažai sutaupyti. Tad jei ir Jūs norite mėgautis komfortu ir labai geromis kainomis pirkdami kietojo kuro katilą, rinkitės jį mūsų e. parduotuvėje.

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali paskaičiuoti, kokie yra šilumos nuostoliai, bei pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok