Prekių katalogas

Patarimai į ką atsižvelgti renkantis geriausią (tinkamiausią) kieto kuro katilą

 • Patarimai į ką atsižvelgti renkantis geriausią (tinkamiausią) kieto kuro katilą

  Galvojantiems apie namų šildymą kieto kuro katilais vertėtų gerai apsvarstyti visus galimus pasirinkimus, pasitarti su specialistais ir išsirinkti geriausią variantą. Kieto kuro katilas yra ilgalaikė investicija, kuri su laiku ženkliai atsiperka, todėl kartą tinkamai pasirinkus galima ir mėgautis jaukia namų šiluma, ir išvengti didelių šildymo sąskaitų. Toliau skaitydami sužinosite apie galimus kieto kuro katilų pasirinkimus ir į ką pravartu atsižvelgti renkantis.

  Kieto kuro katilų rūšys

  Dažniausiai prekyboje rasite iš ketaus arba iš plieno pagamintus katilus. Kuriuos geriau rinktis priklauso tik nuo jūsų, kadangi ketaus katilai ilgaamžiškesni, bet ne tokie efektyvūs, kai tuo tarpu plieniniai reikalauja mažiau kuro ir yra efektyvesni, bet ne tokie ilgaamžiai. Kiekvienoje kategorijoje rasite daugybę skirtingų kieto kuro katilų, atkeliaujančių iš skirtingų gamintojų, skiriasi visų jų techniniai ypatumai ir kainos.

  Naujos kartos katilai pasižymi dar patogesniu valdymu greičiau pasiekiant reikiamą temperatūrą ir kontroliuojant kuro degimą. Kūrenimui naudojamos malkos, anglis, medžio pjuvenų ar durpių briketai, įvairios kitos kieto kuro rūšys. Rinkdamiesi kieto kuro katilus atsižvelkite ir į tai, koks kuras labiausiai tiktų tiek šilumos kokybės, tiek taupumo atžvilgiu.

  Taupumas ir patogumas

  Tinkamo kieto kuro katilo pasirinkimas lemia ne tik mažesnes šildymo išlaidas, bet ir dar didesnį komfortą, nereikalingų problemų išvengimą. Viena iš didžiausių problemų, su kuria susiduria naudojantys kieto kuro katilus yra ta, jog kartais jie labai dūmija (daugiau šia tema sužinosite straipsnyje „5 priežastys, kodėl rūksta pečius“). Visų šių problemų išvengsite rinkdamiesi profesionalų rekomenduojamus gaminius ir naudodami patikimą, kokybišką kurą.

  Kieto kuro katilų pasirinkimas yra be galo platus. Iš esmės, kieto kuro katilai yra vieni patraukliausių ir prieinamiausių dėl mažesnių kainų, todėl juos naudoja daugelis. Kietas kuras yra vienas pigiausių, tačiau šiems katilams reikalinga ir kiek didesnė priežiūra bei valymas, norint pratęsti jų ilgaamžiškumą. Malkos – tradicinis kieto kuro katilų kūrenimo būdas, tačiau galimos ir įvairios alternatyvos.

  Kieto kuro katilų asortimentą rasite čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/katilai/kieto-kuro-katilai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok