Prekių katalogas

Nibe granuliniai katilai

 • Šildymas granulėmis jau senokai yra vienas iš patogiausių sprendimų. Toks kuras tapo itin gera kietojo kuro alternatyva, mat granulinis katilas reikalauja kur kas mažiau dėmesio, granulių nereikia taip dažnai papildyti, todėl net jei nebūsite namuose dieną ar dvi patalpos neatšals, o katilas sėkmingai kūrensis. Negana to, kūrenimas granulėmis padeda lengviau palaikyti švarą ir tvarką katilinėje. Tad jei susigundėte ir norite pasirinkti būtent kūrenimo granulėmis variantą, labai geras pasirinkimas bus švedų gamintojo Nibe granulinis katilas.
   

  Kaina 5689 
  8765  Sutaupykite 3076 
 • Nuo ko priklauso Nibe granulinių katilų kaina?

  Katilai skiriasi kainomis, todėl natūralu, kad joms įtakos turi tam tikri gaminio parametrai. Granulinio katilo kainai daugiausia įtakos turės katilo galingumas, apšildomas plotas, naudingumo koeficientas, automatizavimo lygis, valdymo patogumas, įkrova ir kiti aspektai.

  Nibe granulinio katilo montavimas / pajungimas

  Kaip rodo atsiliepimai, kartais siekdami sutaupyti pirkėjai pasišauna patys sumontuoti katilą. Tačiau jei nesate to darę, geriau neeksperimentuoti, kadangi net ir maža klaidelė gali lemti katilo neefektyvumą ar net įrangos sugadinimą. Jeigu aktualus ne tik granulinis katilas iš Nibe asortimento, tačiau ir jo pajungimas, kviečiame susisiekti su mūsų komanda. Tai padaryti galite e. paštu arba telefonu 8-699-28337.

  Įvairios akcijos Nibe granulinį katilą perkant internetu

  Nibe granulinio katilo kaina nėra itin žema – jį pirkti galite už 7 000–8 000 eurų. Nemažai sutaupyti galite tada, kai mūsų e. parduotuvėje taikoma akcija. Ne paslaptis, jog perkant internetu įvairiomis akcijomis naudotis galite gana dažnai.

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali apskaičiuoti šilumos nuostolius ir parinkti tinkamą įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok