Prekių katalogas

Nibe katilai

 • Nors šiais laikais šildymo sistemų pasirinkimas gana įvairus, visgi katilai, nuo seno pelnę simpatijas, taip pat nesitraukia iš populiariųjų pozicijų. Kietojo kuro, granuliniai, dujiniai ar kitokio tipo katilai žavi norinčius aukštos kokybės, efektyvumo už gana patrauklią kainą. Jei kaip tik žvalgotės katilo naujai statomam ar renovuojamam būstui, siūlome atkreipti dėmesį į Nibe katilus – aukštas pozicijas užsitarnavęs ir daug simpatijų, kaip rodo atsiliepimai, sulaukiantis gamintojas kviečia išbandyti šildymą, naudojant efektyvų granulinį katilą. Rinkitės mūsų asortimente labai gera kaina.
   

  Kaina 4960 
  7644  Sutaupykite 2684 
 • Nuo ko priklauso Nibe katilų kaina?

  Kaina neabejotinai yra vienas iš svarbiausių aspektų renkantis daugiau kainuojančius pirkinius. Mūsų pasiūloje granulinio katilo iš Nibe asortimento kaina siekia 7 000–8 000 eurų, kai jam netaikoma akcija. Kainai įtakos turi katilo galingumas, apšildomas plotas, įkrova, naudingumo koeficientas, automatizavimo lygis ir daug kitų aspektų.

  Nibe katilo montavimas / pajungimas

  Nerekomenduojame katilo jungti patiems, jei nesate šios srities specialistas. Siūlome pasinaudoti profesionalų paslaugomis. Jei aktualus Nibe katilo montavimas, susisiekite su mumis telefonu 8-699-28337.

  Įvairios akcijos Nibe katilą perkant internetu

  Internetu perkantys klientai gauna daug privalumų: patogumas, laiko taupymas, savarankiškas pirkimo planavimas ir kt. Tačiau daugelis ypač vertina ir galimybę neretai pirkti daug pigiau. Štai mūsų asortimente, kai taikoma akcija, už Nibe katilą galite mokėti beveik trečdaliu sumos mažiau!

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali apskaičiuoti šilumos nuostolius ir parinkti tinkamą įrangą.

  Nibe granuliniai katilai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok