Prekių katalogas

Šildymo katilo galingumo parinkimas

 • Šildymo katilo galingumo parinkimas

  Katilai namų šildymui yra patikimas ir efektyvus sprendimas, leisiantis įgyvendinti pačius įvairiausius poreikius. Tačiau norint, jog šildymas katilais tikrai atsipirktų ir būtų išnaudotas kaip įmanoma efektyviau, reikia tinkamai pasirinkti katilo galingumą. Kaip tai padaryti sužinosite toliau šiame neilgame straipsnyje.

  Į ką atsižvelgti renkantis katilo galingumą?

  Kaip jau turbūt galite numanyti, renkantis katilo galingumą būtina atsižvelgti į įvairius patalpų kriterijus. Svarbus ne tik patalpų dydis, bet ir jų šiluminė varža, sandarumas. Tradiciškai esant įprasto aukščio, maždaug 2,5 m. luboms, 1 kW katilas apšildo maždaug 10 kvadratinių metrų

  Siekiant išlaikyti aukšto lygio šilumą ir ją efektyviai paskirstyti dar papildomai rekomenduojama pridėti maždaug 10–20 procentų papildomo galingumo – tuomet tikrai apsidrausite nuo galimų šiluminių nuostolių. Be abejo, daug kas dar priklauso nuo konkretaus katilo pasirinkimo, įrenginio energetinio naudingumo koeficiento bei kitų techninių savybių.

  Taip pat katilo galingumo pasirinkimą iš dalies lemia ir namo statyba. Jeigu namas naujos statybos, tikėtina, jog šilumos nuostoliai bus gerokai mažesni, negu seno namo. Todėl esant senoms, nesandarioms patalpoms, geriausia rinktis daugiau papildomo galingumo. Rinkdamiesi katilus visuomet turėkite omenyje šildomą plotą, o ne namo kvadratūrą.

  Skirtingo galingumo katilų pasirinkimai

  Pas specializuotus šildymo katilų tiekėjus rasite pačių įvairiausių pasirinkimų labai skirtingiems šildymo poreikiams. Tai ir mažesnio galingumo, ir vidutinio, ir itin galingų katilų variantai skirtingomis kainomis. Idėjų jūsų pasirinkimui niekuomet nepritrūks, kadangi asortimentas yra sudarytas taip, jog pilnai patenkintų visus dažniausiai pasitaikančius šildymo poreikius. 

  Jei nežinote kokį katilą rinktis, rekomenduojame pasitarti su šios srities specialistais. Su specialistų pagalba išsirinksite sau tinkamiausius katilus žymiai greičiau ir paprasčiau, nereikės abejoti dėl savo pasirinkimo.

  Kuomet šildymo sistemos pasenusios, jau nebeefektyvios, reikalingas katilų keitimas. Juo taip pat pasirūpins specialistai. Keičiant senus katilus naujais galima gauti kompensacijas.

  Metas pasirūpinti kokybišku, patikimu ir ilgaamžiu šildymu, kuris leis mėgautis malonia šiluma bei sutaupyti! Įsigykite savo poreikius labiausiai atitinkančius šildymo katilus iš plataus asortimento puikiomis kainomis.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok