Prekių katalogas

Zehnder rekuperatoriai

 • Energijos ir drėgmės grąžos funkcija, automatinis valdymas, puiki ekonomija ir ilgaamžiškumas - „Zehnder“ rekuperatoriai pasižymi puikiomis savybėmis, o palyginti su konkurentais, ir jų kaina tikrai viliojanti. Šio prekės ženklo rekuperatoriai pasižymi moderniais sprendimais ir puikiai tiks tiek namams, tiek biurui, komercinėms ar kitos paskirties patalpoms vėdinti.
   

  Kaina 933 
  1333  Sutaupykite 400 
  Kaina 1309 
  1871  Sutaupykite 562 
  Kaina 2330 
  3248  Sutaupykite 918 
 • „Zehnder“ rekuperatorių kaina su montavimu/pajungimu

  Kokio „Zehnder“ rekuperatoriaus reikės, priklauso nuo patalpų išplanavimo, dydžio ir kitų savybių. Jei neturite pakankamai žinių, išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį įrenginį padės mūsų konsultantai. Pats rekuperatorius gali kainuoti tūkstantį ar daugiau eurų, taip pat kelis šimtus atsieis ir montavimas. Tai nemaža investicija, todėl norisi, kad įrenginys tarnautų ne vienerius metus ir dėl „Zehnder“ rekuperatorių galite būti užtikrinti.

  „Zehnder“ rekuperatorius pirkite internetu

  Pirkėjų atsiliepimai apie šio prekių ženklo rekuperatorius yra teigiami, o daug informacijos apie šio gamintojo produkcijos privalumus galite rasti paskaitinėję informaciją internete. Renkantis rekuperatorių svarbu palyginti įvairių modelių parametrus, o tai labai patogu padaryti internetu. Mūsų parduotuvėje rasite platų asortimentą „Zehnder“ rekuperatorių ir šildymo bei kondicionavimo įrangos, reikalingų priedų.

  Įvairios akcijos „Zehnder“ rekuperatoriams perkant internetu

  Pirkti mūsų internetinėje parduotuvėje ne tik patogu ir greita, bet ir apsimoka – čia dažnai taikomos nuolaidos, visada stengiamės užtikrinti geriausią kainą. Patikrinkite, ar šiuo metu „Zehnder“ rekuperatoriams yra taikoma akcija. O jei reikalingas ir įrenginio pajungimas, susisiekite su mūsų specialistais.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok