Prekių katalogas

Vivax šilumos siurbliai

 • Jau prieš kurį laiką išpopuliarėję šilumos siurbliai pelnė daugelio naudotojų simpatijas, o įrenginių pasirinkimas rinkoje stebina net didžiausius skeptikus. Šis šildymo variantas tikrai patiks mėgstantiems maksimalų komfortą, norintiems namus apšildyti sąlyginai nebrangiai ir drauge džiaugtis šildymo sistemos efektyvumu. Žinoma, svarbu tai, kokį siurblį pasirinksite pirkti. Vertinantiems kokybę, tačiau nenorintiems išlaidauti patiks Vivax šilumos siurbliai. Tai kroatų gamintojas, puikiai suderinantis kokybę ir patrauklią kainodarą.

  Kaina 617 
  726  Sutaupykite 109 
  Kaina 730  - 781 
  Kaina 1069  - 1152 
  Kaina 1316 
  1548  Sutaupykite 232 
  Kaina 1471 
  1730  Sutaupykite 259 
 • Nuo ko priklauso Vivax šilumos siurblių kaina?

  Šio gamintojo šilumos siurblių kaina nuteikia tikrai maloniai – tai variantas tiems, kurie ieško ekonominio varianto. Vivax siurblių kainos prasideda maždaug nuo 700–800 eurų, kai netaikoma akcija. Brangiausi šios kategorijos Vivax gaminiai kainuoja apie 1 500–2 000 eurų.

  Reikia paminėti, jog papildomai kainuos įrangos montavimas / pajungimas.

  Atsiliepimai apie Vivax šilumos siurblius

  Klientai dažnai įvertina savo įsigytas prekes. Atsiliepimai apie šilumos siurblius kitiems pirkėjams gali tapti reikšmingu aspektu, padėsiančiu priimti pirkimo sprendimą. Todėl jei prie prekių yra palikti pirkėjų komentarai, nenumokite į juos ranka ir skirkite kelias minutes jiems perskaityti.

  Įvairios akcijos Vivax šilumos siurblį perkant internetu

  Pirkimas internetu turi nemažai privalumų, vienas iš labiausiai vertinamų – palankesnės nei fizinėse pardavimo vietose kainos. O pastarosios mūsų pasiūloje tikrai patrauklios, tačiau dar pigiau mokėti pirkdami internetu galite tada, kai Vivax šilumos siurbliams taikoma akcija.

  Užsakytą įrangą pristatysime nemokamai, taip pat suteikiame galimybę prekes įsigyti lizingu. Mūsų inžinieriai gali paskaičiuoti šilumos nuostolius bei, atsižvelgdami į tai, parinkti geriausią įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok