Prekių katalogas

Victoria katilai

 • Individualių namų, butų, biurų ar kitos paskirties pastatų kūrenimas katilu yra išbandytas laiko, įvertintas naudotojų ir traktuojamas kaip vienas iš seniausių, o drauge ir efektyviausių šildymosi būdų. Todėl jei būtent tokį pasirinksite savo namams, siūlome Victoria katilų asortimentą – įvertinkite, kas Jums aktualu, kokių poreikių turite, ir nesunkiai išsirinksite tinkamiausią įrenginį. Garantuojame gerą kainą net tada, kai šiems katilams netaikoma akcija!
   

 • Nuo ko priklauso Victoria katilų kaina?

  Katilų kainai įtakos turi nemažai aspektų. Vienas iš kertinių yra katilo galingumas, taip pat kokį plotą jis gali apšildyti, koks jo valdymo tipas, įkrova, naudingumo koeficientas ir kiti. Labai tiksliai įvertinkite, kokios galios katilas Jums reikalingas, mat tai tiesiogiai susiję su katilo kaina. Numatykite, jog kainuos ir katilo montavimo darbai, jeigu jų imsitės ne patys.

  Victoria katilo montavimas / pajungimas

  Kaip leidžia teigti pirkėjų atsiliepimai, Victoria katilo montavimo darbus geriau perleisti kvalifikuotiems specialistams. Mūsų komanda teikia tokias paslaugas, tad jei aktualu, susisiekite telefonu 8-699-28337.

  Victoria katilą internetu pirkite pigiau

  Kai kurie mano, jog tokį pirkinį, kaip katilas, internetu pirkti sudėtinga. Tačiau realybė visiškai kitokia, mat Jums tereikia mūsų pasiūloje išsirinkti poreikius ir galimybes atitinkantį katilą (naudokitės prekių filtravimo sistemą!), apmokėti patogiai ir lengvai bei pasirinkti pristatymą Jūsų nurodytu adresu. Viskas – jūsų naujas katilas bus užsakytas.

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali paskaičiuoti, kokie yra šilumos nuostoliai, bei pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok