Prekių katalogas

Viadrus katilai

 • „Viadrus“ katilai, naudojantys įvairių rūšių kietą kurą – tai puikus pasirinkimas efektyviam skirtingo tipo patalpų šildymui. Su „Viadrus“ galėsite mėgautis įrenginių ilgaamžiškumu ir aukšta kokybe – tai sprendimas, kuris gali padėti sumažinti šildymo išlaidas ir įgyti dar daugiau patogumo kasdienėms savo naudojimo reikmėms.

  Kaina 1815 
  2792  Sutaupykite 977 
  Kaina 1915 
  2946  Sutaupykite 1031 
  Kaina 2005 
  3085  Sutaupykite 1080 
  Kaina 2140 
  3292  Sutaupykite 1152 
  VIADRUS U22 8 kieto kuro katilas
  Šildymo galia, kW
  46.5
  Kaina 2235 
  3438  Sutaupykite 1203 
 • Viadrus U22 modeliai

  Renantis „Viadrus“ pirmiausia reikėtų susipažinti su skirtingais jų modeliais ir apgalvoti, kuris iš jų tiktų labiausiai. Šildymo katilų modeliai pasižymi skirtingu galingumu bei techninėmis savybėmis, kaip ir jų pritaikymu patalpose. 

  Mūsų asortimente pristatomi U22, U22/4, U22/5, U22/6 kieto kuro katilų modeliai pagal skirtingus šildymo poreikius. Žemiau rasite visus katilų modelius – ties kiekvienu iš jų pateikiama platesnė informacija apie techninius duomenis, modelių privalumus, su kokio kieto kuro rūšimis jie naudojami.

  Jeigu renkantis kiltų kokių neaiškumų ar klausimų – susisiekite su Namams24 katilų specialistais, kurie padės išsirinkti tinkamiausius kieto kuro šildymo katilus pagal jūsų individualius šilumos poreikius.

  Viadrus katilo privalumai

  „Viadrus“ katilas yra puikus pasirinkimas siekiantiems mėgautis malonia patalpų šiluma ir sutaupyti. Tai moderni šildymo technologija, užtikrinanti efektyvų šilumos paskirstymą ir ilgą jos išlaikymą, tuo pačiu mažesnį kuro suvartojimą. „Viadrus“ katilai gali būti granuliniai, kurenami briketais, malkomis, akmens anglimis, koksu ir ne tik.

  Šildymo katilai „Viadrus“ pasižymi šiais privalumais:

  • tinka skirtingų rūšių kietam kurui – dažniausiai galima rinktis iš kelių kieto kuro rūšių, tad visuomet rasite pigesnį ir palankesnį variantą;
  • aukštas naudingumo koeficientas – tikslūs naudingumo koeficiento rodikliai priklauso nuo naudojamos kieto kuro rūšies;
  • ilgas šilumokaičio tarnavimo laikas – „Viadrus“ katilai yra modernūs, su patobulintais šilumokaičiais, kurie tarnauja ilgiau ir patikimiau;
  • nesudėtingas montavimas ir aptarnavimas – įrengti tokius katilus nėra sudėtinga, jie nereikalauja ir didelės priežiūros;
  • plačios galingumo pasirinkimo galimybės – katilo galingumas pasirenkamas priklausomai nuo sekcijų skaičiaus.

  Viadrus šildymo katilai: atsiliepimai ir kaina

  Apie „Viadrus“ katilus vyrauja labai geri atsiliepimai – tai daugelio mėgstamas, populiarus šildymo sprendimas, kuris yra prieinamas sąlyginai nedidele kaina. Katilų kainos su nuolaidomis svyruoja nuo maždaug 1400 iki 1850 Eur. Kviečiame įsigyti „Viadrus“ katilų Vilniuje, Šiauliuose kituose miestuose, perkant internetu iš namų – prekės jus pasieks jau visai netrukus, kad ir kurioje Lietuvos vietovėje būtumėte. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok