Prekių katalogas

Vaillant dujiniai katilai

 • Apie vokišką kokybę tikriausia yra tekę girdėti, tiesa? Tad jei norite ja mėgautis ir ieškote dujinio katilo, Jūsų akiratyje turėtų atsidurti prekės ženklo Vaillant gaminiai. Pastarieji puikiai sujungia naujausias technologijas, modernų dizainą, efektyvumą bei aukštą kokybę. Mūsų pasiūloje rasite labai gerą Vaillant dujinių katilų pasirinkimą gera kaina, negana to, galėsite pasinaudoti solidžia akcija ir mokėti dar pigiau.
   

  Kaina 1067 
  1405  Sutaupykite 338 
  Kaina 1357 
  1810  Sutaupykite 453 
  Kaina 1560 
  1975  Sutaupykite 415 
  Kaina 1631 
  2065  Sutaupykite 434 
  Kaina 1850 
  2435  Sutaupykite 585 
  Kaina 1854 
  2540  Sutaupykite 686 
  Kaina 2245 
  2955  Sutaupykite 710 
  Kaina 3135 
  4125  Sutaupykite 990 
 • Vaillant dujinių katilų kaina su montavimu / pajungimu

  Planuojant didesnius pirkinius neabejotinai planuojamas ir biudžetas. Tad kalbant apie šildymo sistemą išlaidas reikia numatyti ne tik pačiam katilui, tačiau ir jo įrengimui. Vaillant dujinį katilą mūsų e. parduotuvėje galite įsigyti maždaug nuo tūkstančio eurų, o brangiausi mūsų pasiūloje šio prekės ženklo dujiniai katilai kainuoja kiek daugiau kaip keturis tūkstančius.

  Kiek tiksliai kainuos montavimas ir pajungimas, galėsime pasakyti po pokalbio telefonu, kurio metu aptarsime darbų apimtis ir kitus niuansus.

  Atsiliepimai apie Vaillant dujinius katilus

  Atsiliepimai apie šio gamintojo katilus tikrai labai palankūs, tad galite neabejoti, jog tai bus gera investicija. Tiesa, renkantis katilą tikslinga virtualioje erdvėje paieškoti pirkėjų atsiliepimų ir vertinimų – tai gali suteikti gerų įžvalgų.

  Vaillant dujinį katilą pirkite internetu

  Pirkti internetu neabejotinai patogiau nei fizinėje parduotuvėje – esate nepriklausomi nuo vietos ir nuo laiko, galite rinktis iš labai plataus asortimento, filtruoti gaminius, naudotis geromis akcijomis ir kt. Negana to, mes pasirūpinsime sklandžiu pirkinio pristatymu.

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali apskaičiuoti šilumos nuostolius ir parinkti tinkamą įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok