Prekių katalogas

Trotec oro kondicionieriai

 • Mobilūs „Trotec“ oro kondicionieriai yra greitas ir patogus sprendimas, kuris tinka tiek biurams, tiek butams. Šie klasikinės išvaizdos įrenginiai greitai atvėsina patalpą ir leidžia mėgautis komfortiška gaiva, o už šį malonumą nereikės daug mokėti, nes „Trotec“ oro kondicionierių kainos prasideda vos nuo poros šimtų eurų.
   

  Kaina 316 
  378  Sutaupykite 62 
  Kaina 319 
  384  Sutaupykite 65 
  Kaina 378 
  425  Sutaupykite 47 
  Kaina 534 
  640  Sutaupykite 106 
 • „Trotec“ oro kondicionierių privalumai

  Mobilius „Trotec“ oro kondicionierius galima naudoti net ten, kur įprasti oro kondicionieriai negali būti įrengiami, pavyzdžiui, kai kuriuose daugiabučiuose ar senos statybos pastatuose. Tokie kondicionieriai veikia efektyviai, o jų kaina yra nedidelė, jų pajungimui nereikalingas profesionalus montavimas.

  „Trotec“ oro kondicionieriai gali atlikti ne vieną funkciją: jie vėsina, vėdina ir sausina orą. Kai kurie modeliai turi plaunamą oro filtrą, o nuotolinio valdymo pultelis užtikrina patogumą. Be to, šiuos kondicionierius lengvai galima perkelti į kitą vietą – vartotojų atsiliepimai apie šią savybę itin geri.

  „Trotec“ oro kondicionierių pajungimas

  Jei nusprendėte pirkti kondicionierių, tačiau neturite didelio biudžeto, tai mobilūs „Trotec“ oro kondicionieriai yra puikus sprendimas. Jie kainuoja pigiau už stacionarios kondicionierius, be to, jų pajungimas yra toks paprastas, kad tai gali atlikti kiekvienas. Nereikės jokių remonto ar griovimo darbų, kaip dažnai nutinka įrengiant dviejų blokų stacionarius kondicionierius.

  Kviečiame susipažinti su plačiu „Trotec“ asortimentu mūsų parduotuvėje ir įsigyti patikusį kondicionierių internetu. O jei šiuo metu šio gamintojo produkcijai taikoma akcija, dar pavyks ir nemažai sutaupyti.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok