Prekių katalogas

Toshiba šilumos siurbliai

 • Šilumos siurbliai šildymo sistemų sektoriuje yra vieni iš naujesnių sprendimų, bet kalbant apie jų populiarumą, tai jie drąsiai gali lygiuotis į tuos, kurie naudojami jau labai seniai. Nenuostabu, šilumos siurbliai demonstruoja pavydėtiną efektyvumą, naudotojams suteikiamą komfortą, patrauklias sąskaitas už šildymą bei daug kitų privalumų. Jei ieškote gero šilumos siurblio savo namams, sodybai, biurui ar kitos paskirties patalpoms, siūlome išbandyti puikiai žinomo ir kokybiškais įrenginiais garsėjančio prekės ženklo Toshiba šilumos siurblius. Pasižvalgę po mūsų e. parduotuvę tikrai pastebėsite, jog šio gamintojo įrenginiai išsiskiria ir solidžiu dizainu.
   

  Toshiba Haori Nordic 2,8/3,2kW šilumos siurblys
  Vėsinimo galia, kW
  2,8
  Šildymo galia, kW
  3,2
  Kaina 1817 
  2329  Sutaupykite 512 
  Toshiba Haori Nordic 3,5/4,2kW šilumos siurblys
  Šildymo galia, kW
  4,2
  SCOP
  5,1
  Kaina 1991 
  2553  Sutaupykite 562 
 • Nuo ko priklauso Toshiba šilumos siurblių kaina?

  Toshiba šilumos siurblių kainai įtakos turi nemažai veiksnių. Tarp pagrindinių galime paminėti galingumą, efektyvaus veikimo temperatūrą, šildymo bei vėsinimo galios ribas, SCOP, matmenis bei kt. Mūsų e. parduotuvėje Toshiba šilumos siurblį įsigysite už 2 000–3 000 eurų, kai netaikoma akcija.

  Toshiba šilumos siurblio montavimas / pajungimas

  Jei aktualus profesionalus, atsakingas ir kruopštus šilumos siurblio montavimas, susisiekite su mūsų komanda telefonu 8-699-28337. Garantuojame aukštą paslaugų kokybę – tai patvirtins ir mūsų klientų atsiliepimai.

  Toshiba šilumos siurblį pirkite internetu

  Ieškantiems šilumos siurblio siūlome pirkti internetu mūsų e. parduotuvėje. Čia rasite platų pasirinkimą, geras kainas, patogią prekių paieškos sistemą, išsamius prekių aprašymus ir kt. Negana to, pasirūpinsime Jūsų pirkinio pristatymu.

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali apskaičiuoti šilumos nuostolius ir parinkti tinkamą įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok