Prekių katalogas

Toshiba oro kondicionieriai

 • Vasarą be kondicionieriaus patalpose paprastai mus pasitinka diskomfortas – karštis, tvankumas, oro stygius ir pan. Todėl įsigykite oro kondicionierių dar vasarai neprasidėjus. O jei pavėlavote, ne bėda – jo montavimas tikrai nesudėtingas, tad vos įsigiję visai netrukus galėsite naudotis prietaiso privalumais. Ieškantiems aukštos kokybės ir palyginti geros kainos siūlome puikiai visiems žinomo japonų gamintojo Toshiba oro kondicionierius iš mūsų pasiūlos.
   

  Kaina 863 
  1106  Sutaupykite 243 
  Kaina 952 
  1220  Sutaupykite 268 
  Kaina 1459 
  1870  Sutaupykite 411 
  Toshiba Haori 3,5/4,2kW oro kondicionierius
  Vėsinimo galios ribos,kW
  3,1 - 4,0
  Kaina 1663 
  2132  Sutaupykite 469 
  Oro kondicionierius Toshiba Seiya Plus 6,5/7,0kW
  Vėsinimo galia, kW
  6,5
  Šildymo galia, kW
  7,0
  Kaina 1828 
  2343  Sutaupykite 515 
  Kaina 1928 
  2472  Sutaupykite 544 
 • Nuo ko priklauso Toshiba oro kondicionierių kaina?

  E. parduotuvėje siūlome skirtingus Toshiba oro kondicionierių modelius – jų kainos prasideda maždaug nuo 1 000 eurų ir siekia maždaug iki 2 500. Kas lemia kainų įvairovę? Tam įtakos turi kondicionieriaus techninė charakteristika, pavyzdžiui: šildymo bei vėsinimo galia, efektyvaus veikimo temperatūra, SCOP, valdymo ypatumai ir kt.

  Toshiba oro kondicionieriaus montavimas / pajungimas

  Jei domina oro kondicionieriaus  montavimo darbai, siūlome savo paslaugas. Dirbame kruopščiai, atsakingai, naudojame tik aukštos kokybės montavimui reikalingas priemones. Garantuojame profesionalumą bei kokybę. Dėl montavimo darbų susisiekite telefonu.

  Toshiba oro kondicionierių pirkite internetu

  Pirkėjų atsiliepimai neleis suabejoti, kad pirkti internetu yra viena geriausių pirkimo patirčių. Čia Jūsų laukia didelis pasirinkimas, patogi prekių filtravimo sistema, išsamūs prekių pristatymai ir kt. Negana to, tai puikus būdas taupyti brangų savo laiką! Dar daugiau – Jūs taupysite ir pinigus, nes mūsų pasiūloje Toshiba oro kondicionierių galite pirkti su akcija.

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali apskaičiuoti šilumos nuostolius ir parinkti tinkamą įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok