Prekių katalogas

Titon rekuperatoriai

 • Galingi ir funkcionalūs „Titon“ rekuperatoriai puikiai tinka gyvenamosioms, darbo ir kitos paskirties patalpoms. Šie rekuperatoriai nereikalauja didelių investicijų ir puikiai atlieka savo darbą. Nedidelė kaina, puikūs naudotojų atsiliepimai ir aukšta kokybė paverčia juos vienu populiariausių sprendimų rinkoje.
   

  Kaina 1135 
  1475  Sutaupykite 340 
  Kaina 1412 
  1835  Sutaupykite 423 
 • „Titon“ rekuperatorių kaina su montavimu

  Rekuperatorių kainai daug įtakos turi jų galingumas, modelis ir funkcionalumas. „Titon“ pasižymi puikiomis savybėmis, todėl šie įrenginiai tikrai verti savo kainos, o ji gali siekti iki poros tūkstančių eurų. Stilingi minimalistinio dizaino „Titon“ rekuperatoriai turi drėgmės grąžinimo funkciją, be to, nereikalauja kondensato nuvedimo. Tai labai patogu ir praktiška, užtikrina komfortišką oro drėgmę namuose. Tokie rekuperatoriai itin tinka naujai pastatytiems, aukštos energetinės klasės namams.

  Nepamirškite, kad norint mėgautis švariu ir gaiviu oru reikia ne tik pirkti rekuperatorių, bet ir pasirūpinti jo pajungimu. Patikėkite šią užduotį profesionalams, nes montavimas dažnai reikalauja specialios įrangos naudojimo ir specifinių žinių. Be to, rekuperatoriaus kokybiškas pajungimas svarbus ir jo tarnavimo laikotarpiui, tad geriau nerizikuoti.

  Išsirinkite „Titon“ rekuperatorių internetu

  Mūsų parduotuvėje tikrai išsirinksite tinkamą rekuperatorių savo namams, o kad tai padaryti būtų lengviau, mūsų specialistai visada pasirengę padėti. Pirkdami internetu galite ir nemažai sutaupyti, kai rekuperatoriams taikoma akcija, o išsirinktas prekes per artimiausias dienas pristatysime į bet kurį šalies kampelį. Tai patogus ir praktiškas sprendimas.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok