Prekių katalogas

Thorma židiniai

 • Šiuolaikišku dizainu ir patikimumu pasižymintys „Thorma“ židiniai tiks kiekvieniems namams. Slovakijoje gaminami židiniai pasižymi aukštu naudingumo koeficientu, o jų korpusas gaminamas iš plieno. Tai puikus sprendimas taupiai šildyti namus ir džiaugtis natūralios ugnies grožiu.
   

  Prekių nėra.
 • Nuo ko priklauso „Thorma“ židinių kaina?

  Židinių kainai įtakos turi jų dydis, dizainas ir kt. Be to, skaičiuojant sąmatą negalima pamiršti, kad židinys – tai ne tik ugniakuras ar įdėklas, bet ir apdaila, be to, į išlaidas turi būti įtrauktas ir montavimas, pajungimas. „Thorma“ židinių įdėklai kainuoja apie tūkstantį eurų ar kiek daugiau, tačiau pasižymi puikia kokybe ir universalumu, juos galima naudoti senuose plytiniuose židiniuose ir padidinti jų efektyvumą. Jei jums svarbi ne tik židinio kaina, bet ir jo ilgaamžiškumas bei išvaizda - „Thorma“ gaminiai yra puikus kompromisas.

  Atsiliepimai apie „Thorma“ židinius

  „Thorma“ – tai ilgametes židininkystės tradicijas puoselėjantis gamintojas iš Slovakijos, kurio židiniai yra puikiai vertinami rinkoje. Klientų atsiliepimai apie „Thorma“ židinius yra labai geri, daugelis vertina puikią kokybę, kurią renkantis „Thorma“ galima gauti už palyginti nedidelę kainą. Be to, gamintojas daug dėmesio skiria dizainui, todėl židinių įdėklai ir ugniakurai yra universaliai pritaikomi ir puikiai atrodo interjere. Galite rinktis iš įvairaus formato, lenktu stiklu ir kt.

  „Thorma“ židinius pirkite internetu

  Norite sutaupyti? „Thorma“ židinius pirkite mūsų parduotuvėje. Daugeliui mūsų prekių yra taikoma akcija, o tai puiki galimybė išleisti mažiau. Be to, pirkti internetu yra patogu ir paprastas, o užsakytas prekes į bet kurį šalies miestą pristatysime vos per 1-2 dienas.