Prekių katalogas

SystemAir rekuperatoriai

 • Atraskite švedišką kokybę ir patikimumą, kuriais pasižymi „SystemAir“ rekuperatoriai. Tai galingi įrenginiai, kurie leidžia pagerinti oro kokybę patalpose: namuose, biure ar kitos paskirties patalpose.
   

 • Nuo ko priklauso „SystemAir“ rekuperatorių kaina?

  „SystemAir“ rekuperatorių kaina atspindi puikią jų kokybę, tačiau pastebėsite, kad ji varijuoja nuo tūkstančio ar kiek daugiau iki kelių tūkstančių eurų. Tai lemia rekuperatoriaus galingumas, modelis ir daugybė parametrų. Neturint specialių žinių, gali būti sudėtinga pasirinkti tinkamiausią patalpų vėdinimo įrenginį, todėl visada prieš perkant rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų specialistais telefonu arba internetu.

  Atsiliepimai apie „SystemAir“ rekuperatorius

  Funkcionalūs ir efektyvūs „SystemAir“ rekuperatoriai yra gerai žinomi rinkoje ir teigiamai vertinami pirkėjų. Atsiliepimai apie juos labai geri, o naudojantys šiuos rekuperatorius namuose itin vertina  patogų jų valdymą patogiu pulteliu su LCD ekranu. Be to, „SystemAir“ rekuperatoriai pasižymi aukštu šilumos atgavimu – ši savybė itin svarbi žiemą, orams atvėsus.

  „SystemAir“ rekuperatorių montavimas/pajungimas

  Jei nusprendėte rekuperatorių pirkti pas mus, priėmėte teisingą sprendimą. Esame šildymo ir vėdinimo srities profesionalai, todėl užtikriname operatyvų užsakytų prekių pristatymą, platų asortimentą ir piniginei draugišką kainą (įvairiems įrenginiams dažnai taikoma akcija). O kad švariu oru namuose ir biure džiaugtis galėtumėte greičiau, mūsų parduotuvėje siūlomas ir jų montavimas. Patyrę mūsų specialistai užtikrina, kad rekuperatoriaus pajungimas būtų greitas ir sklandus.