Prekių katalogas

Šildymas oras-vanduo: kas tai ir ar verta?

 • Šildymas oras-vanduo: kas tai ir ar verta?

  Kalbant apie namų apšildymo sprendimus itin dažnai linksniuojamas šilumos siurblio oras-vanduo pavadinimas. Tačiau besirenkantys šildymo sistemą namams turi apsvarstyti labai daug alternatyvų, tad išsami vienoje vietoje pateikta informacija pravers. Taigi šįkart daugiau dėmesio skiriame oras-vanduo šilumos siurbliui: kas tai yra ir kodėl tai bus geras sprendimas Jūsų namas.

  Kas yra oras-vanduo šildymo sistema?

  Tai šildymo sistema, atsinaujinančią energiją imanti iš aplinkos ir perduodanti į vandenį naudojančią šildymo sistemą namuose. Tai gali būti šildymas radiatoriais ar grindinis šildymas. Negana to, siurblys oras-vanduo dar ir pasirūpins karšto vandens paruošimu. Patogu, tiesa? Svarbu paminėti ir tai, kad šiuo būdu šildantis šilumos energijos bus pagaminta ženkliai daugiau, nei suvartota elektros energijos.

   

  Kodėl verta namams rinktis oras-vanduo šilumos siurblį?

  Šilumos siurblio oras-vanduo privalumų spektras solidus, todėl pateiksime kelis aspektus, kurie patvirtins, jog namams pasirinkti šią šildymo sistemą tikrai verta.

  • Tiks bet kokio ploto būstui. Šis šilumos siurblys puikiai tiks tiek individualiems namas, tiek sodyboms ar sodo namams, jei tik juose yra vandens sistema. Taip pat jais apšildysite ir kompaktiškas patalpas, ir net itin erdvias.
  • Du zuikiai vienu šūviu – šilumos siurblys pasirūpins ir patalpų šildymu, ir karšto vandens ruošimu.
  • Ši šildymo sistema efektyvumą demonstruos net ir esant žemoms temperatūroms, o vasarą pasirūpins namų vėsinimu.
  • Šis šilumos siurblys bus puikus variantas ir tiems, kurie montuoja naują šildymo sistemą, o taip pat ir tiems, kurie jau turi įrengta šildymą, pavyzdžiui, radiatoriais – siurblį lengvai pajungsite prie jau esamos šildymo sistemos.
  • Patogus valdymas. Siurbliai skiriasi valdymo būdu. Norintys maksimalaus komforto gali rinktis valdomą nuotoliniu būdu – net būdami toli galėsite reguliuoti temperatūrą namuose. Itin pasiteisinantis sprendimas sodybose, kuriose nebūnate nuolat, ar dažnai keliaujantiems.
  • Oras-vanduo sistemą galite rinktis jau su integruotu boileriu arba jį montuoti atskirai.
  • Šis siurblys draugiškas tiek žmogui, tiek aplinkai.
  • Nereikės gaišti laiko jo priežiūrai – techninis aptarnavimas reikalingas tik kartą per metus.

   

  Jei nuspręsite įsigyti oras-vanduo šilumos siurblį, pasivalgyti ir išsirinkti Jums tinkamiausią galite mūsų el. parduotuvėje.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok