Prekių katalogas

Šilumos siurblių oras-vanduo sezoninis efektyvumas ir naudingumo koeficientas

Šilumos siurblių oras-vanduo sezoninis efektyvumas ir naudingumo koeficientas

Oras-vanduo šildymo sistema pelnytai traktuojama ne tik kaip viena efektyviausių, tačiau ir populiariausių rinkoje (išsamiau šia tema skaitykite straipsnyje „Šildymas oras-vanduo: kas tai ir ar verta?“). Nenuostabu, mažos elektros sąskaitos už šildymą ir komfortas tikrai prisideda prie šio tipo siurblių sėkmės. O kodėl renkantis tokį siurblį tikslinga atkreipti dėmesį į naudingumo koeficientą ir sezoninio efektyvumo duomenis?

Kuo svarbus sezoninis efektyvumas?

Sezoninio veiksmingumo koeficientas žymimas SCOP ir jis parodo, koks yra bendras siurblio veiksmingumo koeficientas, remiantis viso šildymo sezono duomenimis. Natūralu, jog prioritetą verta teikti tiems šilumos siurbliams oras-vanduo, kurių sezoninis efektyvumas yra kuo aukštesnis. Mūsų pasiūloje rinkitės įrenginius, pasižyminčius puikiais rodikliais šio kriterijaus kontekste.

 

Kuo svarbus naudingumo koeficientas?

Naudingumo koeficientas, kurį prie techninės siurblio charakteristikos matysite pažymėtą raidėmis COP, parodo, kiek šilumos energijos siurblys gali pagaminti sunaudodamas 1 kW elektros energijos. Tad natūralu, kuo aukštesnis yra naudingumo koeficientas, tuo šilumos siurblys oras-vanduo veiks efektyviau, o šildymas kainuos pigiau.

Namams24.lt asortimente galite rinktis labai daug šilumos siurblių oras-vanduo, kurių COP yra apie 5, kas tikrai aukštas rodiklis.

 

Straipsnyje „Patarimai, kaip pasirinkti geriausią šilumos siurblį oras-vanduo“ rasite daugiau vertingos informacijos, į ką svarbu atsižvelgti renkantis šio tipo šilumos siurblį namams.