Prekių katalogas

Silca židiniai

 • Židiniai – tai jaukumo ir šilumos šaltinis namuose. Jie pasižymi labai įvairia išvaizda, tačiau iš tikrųjų svarbiausia ne kaip židinys atrodo, o kaip šildo. „Silca“ asortimente rasite savo namams tinkamiausią sprendimą. Tai vokiška kokybė, kuria galima pasitikėti.
   

  Prekių nėra.
 • Nuo ko priklauso „Silca“ židinių kaina?

  Kalbant apie židinių kainą reikėtų išskirti keletą elementų. „Silca“ gamina ugniakurus, kurių kainos svyruoja priklausomai nuo šildomo ploto, estetinių sprendimų, techninių savybių ir kt.  O židinio apdailą galite pasirinkti pagal asmeninius pageidavimus, žinoma, nuo to priklauso ir jos kaina. Taip pat į bendrą sąmatą turėtų būti įskaičiuotas ir montavimas, ugniakuro pajungimas. Nepamirškite, kad židinyje rusena tikra ugnis, todėl židinio įrengimą patikėkite tik savo darbą išmanantiems profesionalams – saugumo sąskaita taupyti neverta.

  Atsiliepimai apie „Silca“ židinius

  Šio prekių ženklo ugniakurai ir kiti elementai yra puikiai vertinami dėl aukštos kokybės. Pirkėjams patinka ir priimtina kaina, o atsiliepimai apie estetinius sprendimus tiesiog puikūs. „Silca“ židinius pirkti renkasi tie, kas ieško praktiško pasirinkimo ir nori židinio grožiu džiaugtis daugybę metų. Gamintojo patirtis ir dėmesys detalėms užtikrina puikią „Silca“ židinių kokybę.

  „Silca“ židinius pirkite internetu

  Jei planuojate įsirengti židinį namuose, „Silca“ tikrai nusipelno jūsų dėmesio. Tai puikus sprendimas, leidžiantis suderinti estetiką, kokybę ir kainą. Be to, internetu pirkdami mūsų parduotuvėje galite pasinaudoti akcija ir sutaupyti. Siekiame pirkėjams užtikrinti geriausias kainas, todėl daugeliui prekių taikome nuolaidas.