Prekių katalogas

Rekuperatoriaus veikimo principas, ką reikia žinoti?

 • Rekuperatoriaus veikimo principas, ką reikia žinoti?

  Rekuperatoriai yra specialūs patalpų vėdinimo įrenginiai, užtikrinantys kambariuose švarų ir tyrą orą. Jie taip pat atsakingi už optimalų drėgmės balansą ir gali būti naudojami patalpų vėsinimui, kas itin aktualu vasarą, kuomet karšta. Skaitydami toliau sužinosite apie tai, kaip veikia rekuperatoriai, kokie šių vėdinimo įrenginių pliusai ir galėsite išsirinkti iš plataus rekuperatorių asortimento pagal savo poreikius.

  Sklandus ir efektyvus veikimas

  Rekuperatoriaus veikimas labai paprastas. Šis prietaisas veikia temperatūrinių mainų principu pašalindamas iš patalpų seną, nusistovėjusį orą ir aprūpindamas jas nauju, šviežiu oru iš lauko. Galima pasinaudoti daugybe įvairių rekuperatoriaus funkcijų, užtikrinančių nepriekaištingą patalpų gaivą (išsamiau apie rekuperatoriaus valdymą ir skirtingų veikimo režimų pasirinkimą sužinosite straipsnyje „Ar sudėtingas rekuperatoriaus valdymas?“).

  Įrenginio viduje esantis šilumokaitis palaiko temperatūros mainus vėdindamas kambarius ir išsaugodamas reikiamą šilumos bei drėgmės lygį (plačiau apie drėgmės palaikymą patalpose galėsite pasidomėti straipsnyje „Rekuperatorius ne tik šalina, bet ir padeda išlaikyti drėgmę“). Mainai vyksta oro ištraukimo ir padavimo srautais, palaikant nepriekaištingą oro švarą. Jums nebereikės rūpintis patalpų vėdinimu, nes viską atliks šis mažas, tačiau labai praktiškas ir patogus prietaisas.

  Rekuperatoriai itin vertingi sandariose A++ klasės patalpose, kur juos įrengti iš tiesų yra netgi būtina, kadangi kitaip nebus reikiamo patalpų vėdinimo. Visais rekuperatorių skirtingo tipo patalpose įrengimo darbais, kaip ir įrenginių reguliavimu pasirūpins patyrę specialistai.

  Skirtingi rekuperatorių pasirinkimai

  Rekuperatoriai būna labai skirtingų tipų, jiems būdingas ir nevienodas galingumas. Renkantis reikėtų atsižvelgti į patalpų dydį ir sandarumą, statinio technines ir konstrukcines savybes, pagalvoti, kokio galingumo rekuperatorius bus reikalingas. Priklausomai nuo konkrečios rekuperatoriaus rūšies kiek skiriasi ir jų veikimo subtilybės, nors esminis principas yra iš tiesų vienodas.

  Išsirinkus tinkamą rekuperatorių bus užtikrintas didžiausias įmanomas jo efektyvumas ir teikiama nauda. Jei nežinote, kas tiktų, pasitarti visuomet galite su specialistais.

  Aukštos kokybės rekuperatoriai dar didesniam jūsų patogumui ir gerai savijautai! Švarus ir grynas patalpų oras bei maloni temperatūra – visa tai leis mėgautis komfortu namuose be rūpesčių.

  Itin platus rekuperatorių asortimentas, geros kainos ir daugybė profesionalių gamintojų pasiūlymų – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/rekuperacija/rekuperatoriai 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok