Prekių katalogas

Ar sudėtingas rekuperatoriaus valdymas?

 • Ar sudėtingas rekuperatoriaus valdymas?

  Domina rekuperatoriai? Šie patalpų vėdinimo įrenginiai su papildoma vėsinimo funkcija yra mėgstami daugelio tiek dėl paprastos, tačiau labai efektyvios konstrukcijos, tiek dėl paprasto ir patogaus valdymo. Šiame trumpame straipsnyje sužinosite apie rekuperatorių valdymo subtilybes ir galėsite atrasti platų įrenginių asortimentą geromis kainomis.

  Lengvumas ir patogumas

  Rekuperatorius veikia labai paprastai, jo funkcija yra palaikyti orų mainus ir optimalią kambario temperatūrą (išsamiau šia tema galėsite susipažinti straipsnyje „Rekuperatoriaus veikimo principas, ką reikia žinoti?“).

  Lygiai taip pat nesudėtingas bei patogus yra ir jo valdymas, leidžiantis palaikyti reikiamą veikimo režimą ir mėgautis švariu oru bei malonia vidaus šiluma. Rekuperatoriai užtikrina aukščiausio lygio komfortiškumą, o jų valdymas tikrai neapsunkina. Dar daugiau – šiuolaikinės technologijos atveria naujas valdymo galimybės, kurių nebūdavo niekada anksčiau, todėl valdymas tampa tik dar patogesnis.

  Išmanusis valdymas

  Rekuperatoriai valdomi specialia nuotoline išmaniąja įranga, pasirenkant tinkamiausius veikimo režimus. Valdymo galimybės labai plačios, pritaikytos patiems įvairiausiems vartotojų poreikiams. Yra įtrauktos visos pagrindinės valdymo funkcijos, kurios nustatomos jutikliniais mygtukais. Laisvai pasirinksite ir nustatysite visus veikimo parametrus, rekuperatorius veiks optimaliu režimu pagal metų laiką ir oro sąlygas.

  Naudojantis išmaniuoju valdymu visas valdymo automatikos galimybes galima pasiekti internetu. Šis valdymo būdas yra specialiai sukurtas kiekvieno komfortui. Daugelyje išmaniųjų valdymo įrenginių galima net pasirinkti savaitinį veikimo tvarkaraštį, nustatyti atostogų režimą, kitas papildomas, dar didesniam komfortui skirtas valdymo funkcijas, pasirinkti specialius valdymo algoritmus, atsakingus už elektros sąnaudų optimizavimą ir t.t.

  Įrengus rekuperatorių dar svarbu jį tinkamai sureguliuoti, kad veiktų optimaliu režimu ir palaikytų subalansuotus oro srautus (išsamiau apie tai sužinosite straipsnyje „Rekuperatoriaus oro srauto reguliavimas: kodėl svarbu tai atlikti?“).

  Rekuperatorių valdyti tikrai nėra sudėtinga – tai aukščiausio lygio komfortas ir malonumas, leidžiantis mėgautis sklandžiais bei lengvais procesais. Išbandykite naujausius išmanius valdymo įrenginius ir jūs!

  Daugiau apie rekuperatorių valdymo galimybes sužinosite, taip pat platų asortimentą geromis kainomis rasite čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/rekuperacija/rekuperatoriai 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok