Prekių katalogas

Reflex akumuliacinės talpos

 • Kartu su kieto kuro katilu ar kitais šilumos šaltiniais naudojamos „Reflex“ akumuliacinės talpos yra apšiltintos ir užtikrina ekonomiją. Talpos saugo energijos perteklių ir atiduoda jį šiluminei trasai pagal poreikį. Tokia talpa padės sumažinti jūsų išlaidas namų šildymui, o naudojamas katilas galės veikti nominaliu režimu.
   

  Reflex HF 300 akumuliacinė talpa
  Vandens tūris, ltr
  300
  Kaina 819 
  1050  Sutaupykite 231 
  Reflex HF 500 akumuliacinė talpa
  Vandens tūris, ltr
  500
  Kaina 1050 
  1350  Sutaupykite 300 
  Reflex HF 800 akumuliacinė talpa
  Vandens tūris, ltr
  800
  Kaina 1104 
  1416  Sutaupykite 312 
  Reflex HF 1000 akumuliacinė talpa
  Vandens tūris, ltr
  1000
  Kaina 1415 
  1815  Sutaupykite 400 
  Reflex HF 1500 akumuliacinė talpa
  Vandens tūris, ltr
  1500
  Kaina 2078 
  2665  Sutaupykite 587 
  Reflex HF 2000 akumuliacinė talpa
  Vandens tūris, ltr
  2000
  Kaina 2786 
  3573  Sutaupykite 787 
 • Nuo ko priklauso „Reflex“ akumuliacinės talpos kaina?

  Akumuliacinės talpos skiriasi savo talpa, kuri gali siekti nuo 300 iki 200 litrų. Kokios talpos reikia, priklauso nuo katilo galingumo, apšildomų patalpų ploto ir kitų parametrų. Šiuo klausimu geriausia pasikonsultuoti su profesionalais, nes tiek per maža, tiek per didelė talpa neatneš siekiamo efektyvumo ir ekonomijos. O nuo talpos priklauso ir „Reflex“ akumuliacinės talpos kaina: kuo didesnis tūris, tuo brangiau kainuos įrenginys.

  „Reflex“ akumuliacinės talpos montavimas/pajungimas

  „Reflex“ akumuliacinės talpos montavimas yra nesudėtingas, tačiau geriausia šią užduotį patikėti profesionalui. Talpos yra patogios formos, todėl puikiai tiks ir mažesnėse patalpose. Jose taip pat galima montuoti elektrinį kaitinimo elementą, tačiau svarbiausia yra teisingas talpos pajungimas, kad ji galėtų nepriekaištingai atlikti savo funkciją.

  Atsiliepimai apie „Reflex“ akumuliacines talpas

  Šio gamintojo talpos yra padengtos storu ir puikiomis termosavybėmis pasižyminčiu sluoksniu iš poliuretano putplasčio, o talpos korpusas yra dengtas plastiku – tai užtikrina puikias savybes. „Reflex“ akumuliacines talpas naudojančių klientų atsiliepimai yra labai geri – jos padeda ženkliai sumažinti šildymo kaštus ir užtikrina šilumą namuose. Tokias talpas itin verta pirkti, jei naudojate kieto kuro katilą – jo naudojimas tampa paprastesnis, reikalingi retesni užkrovimai.

  „Reflex“ akumuliacines talpas pirkite internetu

  Reikalingą „Reflex“ akumuliacinę talpą mūsų parduotuvėje galite įsigyti internetu. Tai labai patogu, nes vos per dieną ar dvi užsakytą talpą pristatysime nurodytu adresu į bet kurį miestą. Pirkdami pas mus galite ir nemažai sutaupyti – nepraleiskite progos pasinaudoti vykstančia akcija.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok