Prekių katalogas

Pigūs granuliniai katilai, tik iš vietinių gamintojų?

 • Pigūs granuliniai katilai, tik iš vietinių gamintojų?

  Domitės granuliniais katilais ir ieškote geriausių, savo šildymo poreikiams idealiai pritaikytų pasiūlymų? Metas išsirinkti kokybiškus katilus sutaupant ir dar geresne kaina. Skaitydami toliau sužinosite apie galimus granulinių katilų pasirinkimus ir galėsite išsirinkti sau tinkamiausius šildymo įrenginius su specialistų pagalba ir patrauklia kaina.

  Kodėl verta įsirengti granulinį katilą?

  Granuliniai katilai yra viena iš pigiausių ir patogiausių alternatyvų daugelio rūšių šildymo katilams (daugiau apie tai straipsnyje „Granulinių katilų pranašumai“). Pasirinkę šią katilų rūšį tikrai neapsiriksite, nes galėsite mėgautis mažesnėmis šildymo išlaidomis ir itin aukšto lygio energijos efektyvumu. Be to, galima rinktis iš įvairių katilų rūšių, kuriems tinka granulės iš skirtingų medžiagų, tad laisvai pasirinksite ir kurą.

  Žinoma, labai svarbu dar ir tai, kokius katilus renkatės ir iš kokių tiekėjų. Geriausia rinktis profesionalių gamintojų gaminius ir tai nebūtinai yra vien tik vietiniai gamintojai, bet ir įmonės iš kitų šalių. Gera žinia ta, jog granulinius katilus galima įsigyti visai nebrangiai ir su nuolaidomis perkant Lietuvoje. Sąlyginai nedidelė yra tiek granulinių katilų, tiek ir paties kuro – granulių kaina. Pigiausių granulinių katilų kainos siekia apie 3000 Eur.

  Pasirinkimai skirtingomis kainomis

  Granulinių katilų kaina priklauso nuo jų rūšies ir techninių savybių. Naujausios kartos granuliniai katilai, kurie yra brangesni už senesnius, pasižymi automatizuotu valdymu patogiai valdant ir stebint visus procesus per išmanųjį įrenginį (daugiau šia tema skaitykite straipsnyje „Ar sudėtingas granulinio katilo valdymas?“). Žinoma, pas tiekėjus rasite ir kitokių katilų pasiūlymų pagal kone kiekvieno poreikius ir finansines galimybes.

  Aukštos kokybės ir nebrangūs granuliniai katilai patiems įvairiausiems pasirinkimams už priimtiną kainą! Susiekite su šildymo įrangos ekspertais tam, kad šie padėtų jums išsirinkti pagal individualius poreikius tinkamiausius granulinius katilus.

  Itin platų granulinių katilų asortimentą geromis kainomis rasite čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/katilai/granulinai-katilai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok