Prekių katalogas

Granulinių katilų pranašumai

 • Granulinių katilų pranašumai

  Svarstote apie šildymo katilus ir tiksliai nežinote, ką geriau rinktis? Katilai gali būti įvairių rūšių, todėl natūralu, kad dėl tokios gausos neturint reikiamų žinių išsirinkti gali būti nelengva. Naudinga pasiteirauti specialistų, tačiau galvojantiems apie granulinius katilus kaip apie vieną iš priimtiniausių variantų, nemažai padės ir šis straipsnis, kuriame mes trumpai aptarsime granulinių katilų pranašumus prieš kitas katilų rūšis.

  Kodėl verta rinktis būtent granulinius katilus?

  Granuliniai katilai yra tik vienas iš pasirinkimo variantų milžiniškame katilų pasaulyje. Priklausomai nuo poreikių, dar galima rinktis kieto kuro katilus, skysto kuro katilus, dujinius ar elektrinius katilus bei daugybę kitų.

  Granuliniai katilai šiuo atveju pranašūs savo sąlyginai nedidele kaina (daugiau apie tai sužinokite straipsnyje „Pigūs granuliniai katilai, tik iš vietinių gamintojų?“) ir aukšto lygio efektyvumu išgaunant reikiamą kiekį šilumos pasirinktu nebrangiu kuru. Iš tiesų, granulinių katilų kuro kainos yra vienos mažiausių lyginant su dujomis ar elektra.

  Didžiausi granulinių katilų pranašumai yra šie:

  • automatizuotos sistemos, užtikrinančios lengvą ir patogų temperatūros reguliavimą, nuotolinį valdymą išmaniaisiais įrenginiais bei programavimą (daugiau apie granulinių katilų automatizuotą veikimą ir valdymo subtilybes sužinokite skaitydami specialų šia tema straipsnį „Kaip veikia granulinis katilas?“);
  • aukštas efektyvumo lygis, siekiantis net 90% ir daugiau. Dūmtraukyje prarandama tik labai nedidelė dalis granulių pagamintos energijos. (Tikslus efektyvumo lygis priklauso nuo kuro rūšies);
  • aukšta tiekimo galia ir temperatūra;
  • granulinių katilų kuras yra vienas iš pigiausių ir galima rinktis tarp daugybės skirtingų granulių rūšių;
  • greitas ir nesudėtingas montavimas, kuriuo pasirūpins patyrę meistrai;

  Prekyboje dažnai galimi ir pigesnių granulinių krosnelių pasirinkimai. Tai senesni modeliai, kurių veikimas nėra automatizuotas, todėl tai idealus variantas, neturintiems didelių patogumo poreikių ir norintiems sutaupyti.

  Granuliniai katilai, ypač senesnių modelių, gali pareikalauti ir tam tikrų pastangų priežiūrai, juos reikėtų periodiškai valyti, kadangi dėl naudojamo kuro dažnai kaupiasi šlakai ir pelenai.

  Daugiau apie tai, kodėl verta rinktis granulinius katilus sužinosite čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/katilai/granulinai-katilai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok