Prekių katalogas

Ar sudėtingas granulinio katilo valdymas?

 • Ar sudėtingas granulinio katilo valdymas?

  Besirenkant granulinius katilus naudinga būtų žinoti, kaip jie valdomi. Gerai išmanant katilų valdymo subtilybes galima mėgautis ne tik efektyvumu bei jaukia namų šiluma, bet ir visokeriopu patogumu. Skaitykite toliau ir sužinokite apie naujausios kartos granulinių katilų valdymo galimybes naudojantis moderniomis technologijomis.

  Valdymo patogumai

  Iš tiesų, valdyti granulinius katilus visiškai nesudėtinga. Šiuolaikinių katilų valdymas yra automatizuotas ir pritaikytas patogiam naudojimui. Užtenka sudėti į specialią kuro talpą tinkamos rūšies granules ir katilas veiks automatiškai. Jeigu talpoje granulių yra pakankamai, katilas gali veikti ilgą laiką be žmogaus įsikišimo, kadangi kuro tiekimas iš bunkerio vykdomas automatiškai.

  Aukštas procesų automatizavimo lygis leidžia užtikrinti sklandžius procesus ir be sunkumų palaikyti nustatytą temperatūrą, įvesti reikiamas veikimo programas. Vienas iš didžiausių patogumų – tai galimybė stebėti visus katile vykstančius procesus ir juos laisvai valdyti savo išmaniajame įrenginyje. Valdymo specifika priklauso nuo konkretaus katilo modelio ir jo gamintojo, todėl prieš perkant būtų naudinga atidžiai pasidomėti pateikiama informacija.

  Išskirtinis dėmesys kuro kokybei

  Pravartu paminėti ir tai, jog naudodami kokybišką kurą išvengsite šlakų susidarymo ir didelio pelenų kiekio, tad svarbu daugiau pasidomėti apie katilams naudojamą kurą. Tada ir valyti katilus teks kur kas rečiau. (Daugiau apie tai, kaip prižiūrėti granulinius katilus sužinosite straipsnyje „Granulinio katilo valymas – pagrindinis šio katilo priežiūros principas“).

  Granuliniams katilams, kaip ir bet kuriai kitai šildymo įrangai reikalingos pradinės investicijos. Ir vis tik, granuliniai katilai yra vienas iš pigiausių ir prieinamiausių variantų, savo patikimumu nenusileidžiantis kieto kuro katilams. Įsigyti granulinius katilus galima visai gera kaina, ir tikrai kokybiškus, sukurtus profesionalų. (Išsamiau apie kainas ir katilų įsigijimo galimybes galėsite pasidomėti straipsnyje „Pigūs granuliniai katilai, tik iš vietinių gamintojų?“).

  Mėgaukitės aukščiausio lygio komfortu ir jaukia namų šiluma! Su moderniais granuliniais katilais nereikės vargti nei dėl jų priežiūros, nei dėl valdymo ir galėsite pasiekti visais atžvilgiais didžiausią naudą.

  Daugiau apie granulinius katilus sužinosite čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/katilai/granulinai-katilai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok