Prekių katalogas

Patarimai kaip pasirinkti geriausią (tinkamiausią) oro kondicionierių?

 • Patarimai kaip pasirinkti geriausią (tinkamiausią) oro kondicionierių?

  Dairotės naujo ir efektyvaus oro kondicionieriaus? Svarstant apie kondicionierių pasirinkimus svarbu gerai apgalvoti kiekvieną sau patrauklesnį variantą, pasitarti su specialistais, būti įsitikinusiam, jog pasirinktas kondicionierius idealiai tiks jūsų poreikiams. Toliau skaitydami sužinosite, į kokius kriterijus svarbiausia atkreipti dėmesį renkantis, taip pat rasite platų kokybiškų ir patikimų oro kondicionierių pasirinkimą patraukliomis kainomis.

  Platus oro kondicionierių asortimentas

  Oro kondicionieriai gali būti labai įvairių rūšių. Populiariausi yra sieniniai kondicionieriai, pasižymintys itin dideliu efektyvumu, tinkami montuoti kone visur. Taip pat yra ir daugybė kitų oro kondicionierių, net mobilūs, todėl pirmiausia reikia pagalvoti, kokia rūšis jums labiausiai tiktų.

  Natūralu, jog dėl tokios didelės kondicionavimo įrenginių gausos pasirinkti gali būti ne taip ir paprasta, todėl visuomet pravers specialistų pagalba. Patyrę žinovai patars visais kondicionierių pasirinkimo klausimais, padėdami rasti tinkamiausią, t.y. pagal individualius jūsų vėdinimo poreikius labiausiai pritaikomą sprendimą.

  Pagrindiniai pasirinkimo kriterijai

  Renkantis oro kondicionierius pravartu būtų atsižvelgti į jų galingumą, o taip pat patalpų technines savybes. Priklausomai nuo konkrečių montavimo galimybių gal būti pasirinkti skirtingi įrenginiai. Elektros sąnaudų atsiperkamumas irgi svarbus veiksnys (išsamiau apie tai straipsnyje „Nuo ko priklauso oro kondicionieriaus elektros sąnaudos?“). Geriausia yra rinktis ekonomiškesnius, reikiamo galingumo kondicionierius pagal patalpų dydį, tuomet sutaupysite.

  Dar vienas svarbus pasirinkimo kriterijus yra kondicionierių kokybė. Pravartu rinktis patikimų gamintojų gaminius, tačiau tai nebūtinai turi būti patys garsiausi prekės ženklai. Galimi ir kur kas įvairesni pasirinkimai, atkeliaujantys iš skirtingų gamintojų. Pas specializuotus kondicionavimo įrenginių specialistus rasite tik patikrintus, aukštos kokybes gaminius su garantija, tad įsigyti visuomet naudingiausia per patikimus tiekėjus.

  Nepamirškite, jog įrengiant oro kondicionierius ant daugiabučio sienos reikia turėti leidimą. (Išsamiau apie tai, kaip jį gauti sužinosite straipsnyje „Oro kondicionierius bute: ar reikalingas leidimas?“).

  Daugybę puikių oro kondicionierių pasirinkimų skirtingomis kainomis rasite čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/oro-kondicionieriai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok