Prekių katalogas

Nuo ko priklauso oro kondicionieriaus elektros sąnaudos?

 • Nuo ko priklauso oro kondicionieriaus elektros sąnaudos?

  Renkantis oro kondicionierių naudinga atsižvelgti į elektros sąnaudas. Tai ypač aktualu elektros kainoms kylant, todėl rinkdamiesi ekonomiškesnius kondicionierius galėsite ženkliai sutaupyti. Nuo ko priklauso kondicionierių elektros sąnaudos ir kaip geriausia išsirinkti tinkamiausius įrenginius sužinosite toliau šiame straipsnyje.

  Idealiausias pasirinkimas

  Norint nustatyti elektros sąnaudas, pirma svarbiausia būtų pasigilinti, kaip kondicionierius veikia apskritai, kokie yra jo didžiausi pliusai ir minusai (plačiau šia tema rasite skaitydami „Oro kondicionieriaus veikimo principas“). Tuomet, atrasti sau patraukliausius skirtingų gamintojų pasiūlymus ir juos tarpusavyje lyginti. Iš geriausių atrinktų variantų, pasiremdami žinovų patarimais, išsirinksite patį geriausią ir tikrai neapsiriksite.

  Ir vis tik elektros sąnaudos dar nėra pagrindinis ir pats svarbiausias pasirinkimo kriterijus, tad renkantis būtų naudinga atsižvelgti į visų savybių visumą ir žiūrėti, kas tiktų jums individualiai, pagal esamas patalpų aplinkybes. (išsamiau kondicionierių pasirinkimo tema skaitykite „Patarimai kaip pasirinkti geriausią (tinkamiausią) oro kondicionierių?“).

  Elektros sąnaudų netolygumai

  Elektros sąnaudos skiriasi dar ir priklausomai nuo to, ar kondicionieriais šaldoma, ar šildoma. Šiek tiek elektros kondicionierius naudoja ir veikdamas vadinamame budėjimo režime. Skirtingose kondicionierių modeliuose sąnaudos labai nevienodos, todėl renkantis svarbu atsižvelgti į gamintojo nurodytą informaciją. Ją rasite prekės apraše.

  Per valandą oro kondicionieriai paprastai sunaudoja maždaug 0,5–3,5 kWh elektros, kai tuo tarpu, palyginimui, paprasti ventiliatoriai vos apie 0,1 kWh. Kondicionieriams taip pat galima taikyti įvairias alternatyvas, pavyzdžiui, rekuperatorius. Sukurtų specialiai elektros taupymui modelių rasite tikrai ne vieną.

  Naudoti oro kondicionierių, ar rinktis kokį nors kitą būdą priklauso tik nuo jūsų. Išlaidų, be abejonės, kondicionierius pareikalaus, tačiau tuo pat metu atsipirks aukščiausio lygio komfortu. Kiekvienas renkasi sau tinkamiausius įrenginius pagal individualius poreikius ir situaciją, tad kilus klausimais nevenkite pasitarti su specialistais.

  Daugiau apie oro kondicionierius sužinosite ir platų asortimentą rasite čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/oro-kondicionieriai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok