Prekių katalogas

Panasonic oro kondicionieriai

 • Tikriausiai kiekvieną karštą vasarą dažnas sau pažadame, kad jau kitai vasarai tai tikrai pasirūpinsime kondicionieriumi. Yra tiesos? Jei taip, tai neatidėliokite – rinkitės ir įsigykite naują oro kondicionierių jau dabar. Vertinantiems itin aukštą kokybę, ilgaamžiškumą, funkcionalumą bei modernų dizainą siūlome pasižvalgyti po japonų gamintojo Panasonic oro kondicionierių asortimentą mūsų e. parduotuvėje.
   

  Kaina 999 
  1251  Sutaupykite 252 
  Kaina 1015 
  1272  Sutaupykite 257 
  Kaina 1210 
  1517  Sutaupykite 307 
  Kaina 1760 
  2203  Sutaupykite 443 
  Kaina 1935 
  2423  Sutaupykite 488 
 • Nuo ko priklauso Panasonic oro kondicionierių kaina?

  Ne paslaptis, jog kaina neretai yra vienas iš lemiančių veiksnių, renkantis daugiau investicijų reikalaujantį pirkinį. Panasonic  oro kondicionierių kainai įtakos turi šaldymo ir šildymo galia, SCOP, triukšmingumas, energinio efektyvumo klasė, oro srautas bei kiti parametrai. Svarbu žinoti, jog kalbant apie Panasonic, tai pigesnis gaminys tikrai nebus prastesnės kokybės – jis tiesiog turės mažiau funkcijų ir tam tikrų galimybių, bet kokybę išlaikys maksimaliai aukštą.

  Panasonic oro kondicionieriaus montavimas / pajungimas

  Atsiliepimai rodo, kad sumontuoti oro kondicionierių nėra juokų darbas – tam reikia ir žinių, ir praktikos, o taip pat ir specialių įrankių. Jei aktualus atsakingas ir kruopštus oro kondicionieriaus montavimas, laukiame Jūsų skambučių.

  Panasonic oro kondicionierių pirkite internetu

  Pirkti internetu bus labai patogu, saugu, o taip pat greita. Mūsų e. parduotuvėje rasite išsamius prekių aprašymus, tikslią kainą, matysite, ar taikoma akcija, taip pat galėsite filtruoti asortimentą pagal tai, kas aktualu konkrečiai Jums, ir taip taupyti laiką.

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok