Prekių katalogas

Panasonic akumuliacinės talpos

 • Akumuliacine talpa vadinamas specialus perteklinei šilumai sukaupti skirtas rezervuaras, padedantis išvengti vandens užvirimo sistemoje. Sukaupta šiluma iš akumuliacinės talpos grąžinama šildymo sistemai tada, kai tampa reikalinga. Tai leidžia didinti kietojo kuro katilo efektyvumą, užtikrinti tolygų temperatūros palaikymą, negana to, akumuliacinė talpa sudaro sąlygas ir kur kas rečiau katilą papildyti kuru. Jei dabar renkatės akumuliacinę talpą savo katilui, siūlome Panasonic gaminį –talpa pasižymi aukšta kokybe, patvarumu ir bus tikrai ilgalaikė investicija.
   

  Kaina 370 
  600  Sutaupykite 230 
 • Nuo ko priklauso Panasonic akumuliacinių talpų kaina?

  Žvalgydamiesi po pasiūlą pastebėsite, kad akumuliacinių talpų kaina nevienoda. Taip yra todėl, kad skiriasi gaminių funkcionalumas bei dydis. Panasonic akumuliacinių talpų kainai įtakos turi tūris, montavimo tipas, talpa su šilumokaičiu ar be jo ir kt.  Mūsų e. parduotuvėje Panasonic akumuliacinė talpa kainuos apie 500 eurų, kai netaikoma akcija. Su nuolaida už tokį gaminį galite mokėti daug mažiau, tačiau gauti tą pačią aukšta kokybę.

  Panasonic akumuliacinės talpos montavimas / pajungimas

  Prijungti akumuliacinę talpą gali pasirodyti nesudėtingas dalykas. Tačiau atsiliepimai neleis suabejoti, kad tokiam darbui visgi geriau samdyti profesionalus, kadangi nuo to priklauso šildymo sistemos efektyvumas.

  Panasonic akumuliacinę talpą pirkite internetu

  Akumuliacinę talpą savo šildymo sistemai galite pirkti internetu. Tai labai patogu ir greita. Filtruokite pasiūlą, skaitykite išsamius prekių aprašymus, pirkite patogiai, o mes pasirūpinsime sklandžiu pirkinio pristatymu.

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok