Prekių katalogas

Vivax šilumos siurbliai

 • Jau prieš kurį laiką išpopuliarėję šilumos siurbliai pelnė daugelio naudotojų simpatijas, o įrenginių pasirinkimas rinkoje stebina net didžiausius skeptikus. Šis šildymo variantas tikrai patiks mėgstantiems maksimalų komfortą, norintiems namus apšildyti sąlyginai nebrangiai ir drauge džiaugtis šildymo sistemos efektyvumu. Žinoma, svarbu tai, kokį siurblį pasirinksite pirkti. Vertinantiems kokybę, tačiau nenorintiems išlaidauti patiks Vivax šilumos siurbliai. Tai kroatų gamintojas, puikiai suderinantis kokybę ir patrauklią kainodarą.

  Kaina 637 
  750  Sutaupykite 113 
  Kaina 670 
  789  Sutaupykite 119 
  Kaina 1033 
  1216  Sutaupykite 183 
  Kaina 1323 
  1557  Sutaupykite 234 
  Kaina 1404 
  1652  Sutaupykite 248 
 • Nuo ko priklauso Vivax šilumos siurblių kaina?

  Šio gamintojo šilumos siurblių kaina nuteikia tikrai maloniai – tai variantas tiems, kurie ieško ekonominio varianto. Vivax siurblių kainos prasideda maždaug nuo 700–800 eurų, kai netaikoma akcija. Brangiausi šios kategorijos Vivax gaminiai kainuoja apie 1 500–2 000 eurų.

  Reikia paminėti, jog papildomai kainuos įrangos montavimas / pajungimas.

  Atsiliepimai apie Vivax šilumos siurblius

  Klientai dažnai įvertina savo įsigytas prekes. Atsiliepimai apie šilumos siurblius kitiems pirkėjams gali tapti reikšmingu aspektu, padėsiančiu priimti pirkimo sprendimą. Todėl jei prie prekių yra palikti pirkėjų komentarai, nenumokite į juos ranka ir skirkite kelias minutes jiems perskaityti.

  Įvairios akcijos Vivax šilumos siurblį perkant internetu

  Pirkimas internetu turi nemažai privalumų, vienas iš labiausiai vertinamų – palankesnės nei fizinėse pardavimo vietose kainos. O pastarosios mūsų pasiūloje tikrai patrauklios, tačiau dar pigiau mokėti pirkdami internetu galite tada, kai Vivax šilumos siurbliams taikoma akcija.

  Užsakytą įrangą pristatysime nemokamai, taip pat suteikiame galimybę prekes įsigyti lizingu. Mūsų inžinieriai gali paskaičiuoti šilumos nuostolius bei, atsižvelgdami į tai, parinkti geriausią įrangą.