Prekių katalogas

Vallox rekuperatoriai

 • Šie suomiški rekuperatoriai yra itin universalūs ir puikiai tiks tiek mažoms, tiek didelėms gyvenamosioms ar kitos paskirties patalpoms. Suomijoje gaminami „Vallox“ rekuperatoriai pasižymi gerais parametrais ir aukšta kokybe, jų gamybai naudojamos patikimos medžiagos. 

  Kaina 2144 
  2522  Sutaupykite 378 
  Kaina 1882 
  2214  Sutaupykite 332 
  Kaina 2005 
  2359  Sutaupykite 354 
  Kaina 2009 
  2363  Sutaupykite 354 
  Kaina 2617 
  3079  Sutaupykite 462 
  Kaina 4204 
  4946  Sutaupykite 742 
 • Atsiliepimai apie „Vallox“ rekuperatorius

  „Vallox“ vardas tarptautinėje rinkoje yra puikiai žinomas, įmonė jau skaičiuoja pusšimtį metų veiklos vėdinimo srityje. Per šį laikotarpį „Vallox“ rekuperatoriai stipriai patobulėjo, tačiau jų kaina išliko prieinama. Pirkti šio prekės ženklo įrangą vėdinimui yra apdairus sprendimas, apsaugantis nuo netikėtumų ir gedimų, kurių pasitaiko prastos kokybės rekuperatoriuose. Be to, pirkėjai itin vertina patogų valdymą ir šių rekuperatorių funkcionalumą.

  „Vallox“ rekuperatorių montavimas/pajungimas

  Ieškote, kas kokybiškai atlieka montavimo darbus? Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Komandą sudaro kvalifikuoti meistrai, kuriems rekuperatoriaus pajungimas yra lengva užduotis. Jei reikalingas montavimas, susisiekite su mumis telefonu arba internetu. Visas paslaugas gausite iš vienų rankų, o tai padės sutaupyti laiko ir pinigų.

  „Vallox“ rekuperatorius pirkite internetu

  Gyvenate mažame mieste ir reikia toli vykti iki parduotuvės, prekiaujančios vėdinimo įranga? Ne bėda, nes mes siūlome rekuperatorių ir kitą reikalingą įrangą įsigyti internetu. O jei stinga informacijos, kvalifikuoti konsultantai visada pasirengę jums padėti. Be to, pirkdami pas mus galite ir nemažai sutaupyti – patikrinkite, ar „Vallox“ rekuperatoriams šiuo metu taikoma akcija. Savo pirkėjams visada siekiame užtikrinti geriausią kainą, be to, įsigytas prekes pristatome visoje Lietuvoje ir tik per 1-2 dienas.