Prekių katalogas

Brofer rekuperatoriai

 • Gaivus ir šviežias oras yra gyvybiškai svarbus mūsų sveikatai ir gerai savijautai. Pasirūpinti oro kokybe namuose ar biure padės „Brofer“ rekuperatoriai. Jie iš konkurentų išsiskiria patrauklia kaina ir aukšta kokybe.
   

  Kaina 1428 
  1680  Sutaupykite 252 
  Kaina 1597 
  1879  Sutaupykite 282 
  Kaina 1772 
  2085  Sutaupykite 313 
  Kaina 1777 
  2090  Sutaupykite 313 
 • „Brofer“ rekuperatorius pirkite internetu

  „Brofer“ rekuperatoriai gali skirti savo kaina dėl įvairių priežasčių: galingumo, modelio, tipo ir kt. Dažniausiai šio prekės ženklo rekuperatorių kainos svyruoja nuo tūkstančio iki poros ar kiek daugiau. Tačiau klientams svarbiausias yra patikimumas ir aukšta įrangos kokybė, o kaip rodo atsiliepimai „Brofer“ gaminiai tikrai pasižymi šiomis savybėmis, tad jei nusprendėte pirkti šio gamintojo rekuperatorių, tikrai neapsigausite.

  Kainai taip pat įtakos turi ir montavimas. Tiksliai pasakyti, kiek jis kainuos, sudėtinga, nes rekuperatoriaus pajungimas priklauso nuo patalpų savybių ir kliento pageidavimų. Jūsų patogumui, siūlome ir montavimo paslaugas, tad susisiekę su mūsų specialistais galite sužinoti preliminarią darbų kainą.

  Nuo ko priklauso „Brofer“ rekuperatorių kaina?

  Patikimus ir kokybiškus sprendimas namų ar biuro vėdinimui rasite mūsų parduotuvėje, o visą reikalingą įrangą galėsite išsirinkti internetu. Siūlome platų „Brofer“ ir kitų rekuperatorių asortimentą, tad kiekvienas atras tai, kad geriausiai atitinka asmeninius poreikius. Beje, perkant internetu galima nemažai sutaupyti – mūsų parduotuvėje taikoma akcija užtikrina pačias geriausias kainas. O ir pirkti internetu labai patogu: jums nereikia niekur vykti, o užsakytas prekes operatyviai pristatysime nurodytu adresu.