Prekių katalogas

Altep katilai

 • Namų šildymo sprendimai neretai tampa galvos skausmu – pasirinkimas labai platus, tad kas geriausia, nuspręsti gali būti kiek sudėtinga. Dažnas apsvarstęs įvairias alternatyvas atiduoda duoklę katilams, kurie tikrai yra laiko patikrinti ir vis dar populiarūs sprendimai. Jei ir Jūs nuspręsite rinktis tokį variantą, siūlome puikiu kainos bei kokybės santykiu pasižyminčius Altep katilus. Mūsų asortimente rasite šio prekės ženklo kietojo kuro katilus, pozicionuojamus kaip itin aukštos kokybės ir ilgaamžius.
   

  Kaina 1405 
  1785  Sutaupykite 380 
  Kaina 1300 
  1650  Sutaupykite 350 
  Kaina 1540 
  1950  Sutaupykite 410 
  Kaina 1645 
  2085  Sutaupykite 440 
  Kaina 1820 
  2310  Sutaupykite 490 
 • Nuo ko priklauso Altep katilų kaina?

  Altep katilų kainos mūsų e. parduotuvėje svyruoja nuo maždaug 1 600 iki kiek daugiau kaip poros tūkstančių eurų. Kainai įtakos daugiausia turi katilo galingumas – natūralu, kuo galios daugiau, tuo kaina aukštesnė, todėl tiksliai įvertinkite, kiek galios reikia Jūsų plotui apšildyti. Dar katilų kaina priklauso nuo valdymo tipo, naudingumo koeficiento, apšildomo ploto, įkrovos, kuro rūšies bei kitų parametrų.

  Altep katilo montavimas / pajungimas

  Jei aktualus katilo montavimas, susisiekite su mumis telefonu. Vartotojų atsiliepimai rodo, kad katilo montuoti savo jėgomis nepatartina, jei nesate šios srities specialistas. O profesionalų samdymas leidžia džiaugtis ir operatyvumu, ir efektyviu sistemos veikimu.

  Altep katilą pirkite internetu

  Pirkėjai pirkdami internetu labiausiai vertina galimybę nepriklausomai planuoti pirkimo procesą, rinktis iš didelės gausos, nesukti galvos dėl pirkinio atsiėmimo, o taip pat mėgautis labai geromis kainomis. Mūsų pasiūloje Altep katilą irgi galite pirkti itin patrauklia kaina, ypač kai taikoma akcija.

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali apskaičiuoti šilumos nuostolius ir parinkti tinkamą įrangą.