Prekių katalogas

Oxygen rekuperatoriai

 • Ieškote šiuolaikiško ir išmanaus sprendimo namams? „Oxygen“ rekuperatoriai yra kaip tik tai, ko reikia. Tai išmanūs įrenginiai, kurie gali būti valdomi telefonu ar planšete ir turi daugybę gerai apgalvotų funkcijų. Atraskite šio prekių ženklo asortimentą mūsų elektroninėje parduotuvėje.
   

  Kaina 1741  - 2209 
  Kaina 1911  - 2039 
  Kaina 2166  - 2804 
  Kaina 2251  - 2379 
  Kaina 2336  - 2464 
 • Atsiliepimai apie „Oxygen“ rekuperatorius

  Šie rekuperatoriai yra modernus būdas pasirūpinti gaiviu ir švariu oru namuose. Jų kaina ir kokybė puikiai dera tarpusavyje, o puikiai vertina tiek automatines parinktis, tiek ir valdymo galimybes. Daugelio pirkėjų atsiliepimai apie „Oxygen“ rekuperatorių privalumus yra patys geriausi, o jų išties daug. Šie rekuperatoriai turi keletą veikimo režimų, automatinio nustatymo galimybę, galios nustatymą ir kt., be to, jie veikia tyliai ir ekonomiškai.

  „Oxygen“ rekuperatorių montavimas/pajungimas

  Jei norite, kad jūsų „Oxygen“ rekuperatorius veiktų sklandžiai  ir be priekaištų, montavimas turėtų būti atliekamas profesionalų. Mūsų specialistai taip pat teikia šią paslaugą – turime daug patirties dirbant su vėdinimo, kondicionavimo ir šildymo įrenginiais, todėl mumis galite pasitikėti.

  „Oxygen“ rekuperatoriaus pajungimas galimas tiek naudojant LCD valdymo pultą, tiek WiFi modulį. Jei norite vėdinimą namuose valdyti išmaniuoju telefonu, WiFi modulį reikės pirkti papildomai.

  „Oxygen“ rekuperatoriaus pirkite internetu

  Greičiausias ir lengviausias būdas pasirinkti tinkamą rekuperatorių – tai apsipirkimas internetu. O kad didelėje pasiūloje nepasiklystumėte, mūsų specialistai visada yra pasirengę padėti. Be to, pirkdami pas mus galite ir sutaupyti – daugeliui prekių yra taikoma akcija.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok