Prekių katalogas

Oro kondicionieriaus veikimo principas

 • Oro kondicionieriaus veikimo principas

  Ieškant patogaus patalpų šildymo ir vėdinimo sprendimo pravartu būtų pagalvoti apie oro kondicionierius kaip apie vieną iš patikimiausių sprendimų. Su oro kondicionieriais galima mėgautis malonia patalpų šiluma visus metus, o taip pat gaiva ir švariu oru. Skaitydami toliau sužinosite apie tai, kaip veikia kondicionieriai ir kodėl verta pasinaudoti šiais įrenginiais savo reikmėms.

  Sklandus ir efektyvus veikimas

  Oro kondicionierių veikimo principas iš tiesų yra labai paprastas. Žiemos metu šis įrenginys šildo patalpas, o vasarą jas vėsina. Pilnai šildymo įrenginių oro kondicionierius nepakeis, nes yra gal ne toks galingas ir tiesiog aprūpina patalpas papildoma šiluma, tačiau labiausiai jo privalumai pasireiškia vasarą, per karščius ir tiekiant į patalpas šviežią orą.

  Yra ir dar viena oro kondicionieriaus paskirtis – palaikyti tinkamą drėgmės lygį patalpose. Kaip žinia, tiek drėgmės lygis, tiek oro šviežumas, tiek optimali temperatūra yra be galo svarbi mūsų gerai savijautai ir sveikatai, ypač kuomet patalpose praleidžiama daugiau laiko. Todėl oro kondicionierius yra itin mėgstamas dėl savo funkcionalumo ir pritaikymo daugeliui paskirčių.

  Tiesa, oro kondicionieriams dar yra reikalingos elektros sąnaudos. Jų dydis priklauso nuo konkretaus kondicionieriaus rūšies. Geriausia rinktis optimalų variantą, kuris ir veiktų pakankamai efektyviai, ir tuo pačiu pasižymėtų mažesnėmis sąnaudomis bei leistų sutaupyti (išsamiau apie visa tai rasite straipsnyje „Nuo ko priklauso oro kondicionieriaus elektros sąnaudos?“).

  Techninės savybės

  Oro kondicionieriai dažniausiai būna monoblokiniai ir dviblokiai. Patalpų vėsinimui naudojamas freonas, kuris dviblokiuose kondicionieriuose cirkuliuoja tarp išorinio ir vidinio bloko. Nustačius norimą temperatūrą oro principu vyksta šildymo ar vėsinimo procesai. Dėl paprasto veikimo kondicionierius labai lengva kontroliuoti, tuo pačiu, būdami paprasti jie pasižymi ir daugiafunkciškumu.

  Pas tiekėjus rasite labai daug įvairių oro kondicionierių rūšių – skiriasi visų jų kainos ir techniniai pajėgumai. Rinkitės tai, kas labiausiai atitinka jūsų poreikius. Tam, kad išsirinkti būtų lengviau, pasitarkite su specialistais.

  Platų oro kondicionierių pasirinkimą geromis kainomis su akcija rasite čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/oro-kondicionieriai

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok