Prekių katalogas

Nordis oro kondicionieriai

 • Oro kondicionierius yra nepamainomas vasarą, kai saulė tikrai lepina, o patalpos įkaista tiek, kad jose būti tampa nekomfortiška. Tvankus oras patalpose taip pat gali lemti ir prastą savijautą, pavyzdžiui, galvos skausmą ar net svaigimą ir kitas problemas. Tad prietaisas, suteikiantis gaivos ir efektyviai vėsinantis orą patalpose, bus išsigelbėjimas. Jei dairotės naujo oro kondicionieriaus, siūlome norvegų prekės ženklo „Nordis“ įrenginius – puikūs atsiliepimai rodo jų aukštą kokybę ir efektyvumą.

 • Nuo ko priklauso Nordis oro kondicionierių kaina?

  Nordis oro kondicionieriaus kainai įtakos turi nemažai veiksnių, pavyzdžiui: kondicionieriaus galingumas, jo efektyvumo koeficientas, valdymo būdas ir jo teikiamos galimybės, efektyvaus veikimo temperatūra, triukšmingumas ir kiti parametrai. Mūsų pasiūloje Nordis oro kondicionierius rinkitės nuo maždaug nuo pusantro tūkstančio eurų, kai netaikoma akcija.

  Nordis oro kondicionierius montavimas / pajungimas

  Įrangos kainai draugiją palaiko montavimo darbų kaina. Nors montavimas ir pajungimas neatrodo labai sudėtingai, visgi darbus geriau patikėti specialistams, mat net maža klaidelė gali lemti, jog įranga nedemonstruos savo efektyvumo. Dėl montavimo darbų susisiekite telefonu 8-699-28337.

  Nordis oro kondicionierių internetu pirkite pigiau

  Dažnas patvirtins, jog pirkti internetu kur kas patogiau, negana to, tai leidžia taupyti brangų savo laiką. Tačiau taip pat daugelis sutiks, kad e. parduotuvėje paprastai galime pirkti ir pigiau. Štai mūsų pasiūloje Nordis oro kondicionieriai parduodami su akcija, todėl turėsite puikią progą sutaupyti nemažą sumą.

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali apskaičiuoti šilumos nuostolius ir parinkti tinkamą įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok