Prekių katalogas

Nordica židiniai

 • Modernus dizainas, akį traukianti išvaizda ir funkcionalumas - „Nordica“ židiniai yra nepakeičiama interjero detalė, spinduliuojanti šilumą ir jaukumą. Šiuose židiniuose dizainas puikiai dera su aukšta kokybe ir patrauklia kaina. Tai išskirtiniai židiniai, kuriuos pirkti renkasi turintys gerą skonį.
   

  Kaina 970 
  1212  Sutaupykite 242 
  Kaina 1373 
  1716  Sutaupykite 343 
  Kaina 1590 
  1890  Sutaupykite 300 
  Kaina 2150 
  2531  Sutaupykite 381 
  Kaina 2620 
  3275  Sutaupykite 655 
  Kaina 2733 
  3416  Sutaupykite 683 
 • Nuo ko priklauso „Nordica“ židinių kaina?

  „Nordica“ siūlo platų pasirinkimą ugniakurų ir židinių. Jų kainai įtakos turi techniniai sprendimai ir išvaizda, naudojamos medžiagos bei kiti veiksniai. Vertinant bendrai, „Nordica“ židiniai nėra patys pigiausi rinkoje, tačiau sutaupyti galima pasinaudojant akcija. Be to, šiuose itališkuose židiniuose yra priežiūra palengvinančių sprendimų, pavyzdžiui, stiklo apipūtimas nuo suodžių. Tai aukščiausius standartus atitinkantys židiniai, kuriuose puikiai dera tradicijos ir modernumas.

  Atsiliepimai apie „Nordica“ židinius

  „Nordica“ židinius pirkėjai dažniausiai pastebi dėl jų išvaizdos, kurioje dominuoja paprastos ir aiškios linijos bei subtilumas. Šie židiniai puikiai dera bet kokio stiliaus interjere, o inovatyvumas ir funkcionalumas tikrai vertas komplimentų. Žinoma, negalima pamiršti ir išskirtinės kokybės, apie kurią pirkėjų atsiliepimai visame pasaulyje yra labai geri. Prieš patekdami į rinką židiniai yra testuojami ir išbandomi.

  „Nordica“ židinių montavimas/pajungimas

  Tačiau „Nordica“ žavi ne tik puikia išvaizda, bet ir aukštu energetiniu efektyvumu. Šių židinių montavimas namuose yra sumanus sprendimas ekonomiškam šildymui užtikrinti. Efektyvūs ugniakurai gali apšildyti didelį plotą, tačiau norint, kad šiluma pasiektų skirtingas patalpas, būtinas ortakių pajungimas. Domina montavimo paslauga? Pateikite mūsų meistrams užklausą internetu.