Prekių katalogas

Nibe boileriai (vandens šildytuvai)

 • Vandens šildytuvą labai dažnai galite išgirsti vadinant tiesiog boileriu. Pastarasis yra skirtas vandeniui pašildyti ir yra vienas paprasčiausių sprendimų individualiems namams, sodyboms, kaimo turizmo sodyboms, sodo nameliams ir pan. Jei ieškote savo pirmojo boilerio, o galbūt pats laikas senąjį keisti nauju, siūlome prioritetą teikti aukštai kokybei. Tokiu atveju lūkesčius tikrai pateisins švedų gamintojo Nibe boileriai.

  Kaina 1585 
  1865  Sutaupykite 280 
  Kaina 2207 
  2597  Sutaupykite 390 
  Kaina 2805 
  3300  Sutaupykite 495 
 • Nuo ko priklauso Nibe boilerių (vandens šildytuvų) kaina?

  Vandens šildytuvų kainos nevienodos – mūsų pasiūloje būtent Nibe boilerių kaina varijuoja nuo 1 600 iki kiek daugiau kaip 3 000 eurų. O jai įtakos turi nemažas pluoštas veiksnių, pavyzdžiui: vandens šildytuvo talpa, montavimo tipas, matmenys ir kt. Būtent talpa bene daugiausia lemia, kiek boileris kainuos.

  Jei Jums bus reikalingas vandens šildytuvo montavimas ir pajungimas prie sistemos, tai kainuos papildomai.

  Nibe boilerio (vandens šildytuvo) montavimas / pajungimas

  Nors boilerį, kaip atsiliepimai rodo, nesunku pasijungti ir patiems, visgi siekiant išvengti bet kokių nesklandumų vandens šildytuvo pajungimo prie sistemos darbus geriausia patikėti specialistams. Mūsų komanda parenka kokybiškas montavimo medžiagas, darbus atlieka atsakingai, darbo vietą palieka švarią ir tvarkingą. Jeigu Jums aktuali montavimo paslauga, susisiekite su mumis telefonu 8-699-28337.

  Įvairios akcijos Nibe boilerį (vandens šildytuvą) perkant internetu

  Pirkti internetu ne tik patogu, tačiau čia kur kas dažniau yra proga pasinaudoti ir nuolaidomis. Kai Nibe vandens šildytuvams taikoma akcija, už juos mūsų e. parduotuvėje mokėsite gerokai pigiau!

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali parinkti tinkamą įrangą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruok