Prekių katalogas

Mikoterm katilai

 • Elektriniai katilai yra puikus pasirinkimas šildyti namams ar kitoms patalpoms, kai nėra galimybės naudoti kitos rūšies kurą ar skirti daug dėmesio katilo kūrenimui. „Mikoterm“ katilai yra puikus pasirinkimas, nes jų kaina yra palyginti nedidelė, pajungimas nesudėtingas ir greitas, o eksploatacija praktiškai nereikalauja priežiūros.
   

  Kaina 762 
  965  Sutaupykite 203 
  Kaina 782 
  990  Sutaupykite 208 
  Kaina 813 
  1030  Sutaupykite 217 
 • Nuo ko priklauso „Mikoterm“ katilų kaina?

  Vertinant kitų šildymo alternatyvų kontekste, „Mikoterm“ katilai nėra brangūs – jų kaina svyruoja apie tūkstantį eurų ar kiek daugiau. Katilų montavimas paprastas ir greitas, todėl jam taip pat nereikės išleisti daug pinigų. Pirkti šiuos elektrinius katilus yra praktiškas ir patogus sprendimas: jie gali būti naudojami tiek gyvenamųjų, tiek kitos paskirties patalpų šildymui, puikiai tinka sodyboms ar sodo nameliams, nes nereikalauja labai didelių investicijų.

  Atsiliepimai apie „Mikoterm“ katilus

  Šiuos katilus daugelis renkasi, kai nėra galimybės šildytis dujomis ar kitu kuru. Dėl palyginti nedidelės kainos, jie taip pat gali būti atsarginis ar alternatyvus šildymo būdas. Šildymas elektra kainuoja brangiau, tačiau dėl katilo efektyvumo galima nemažai sutaupyti. Kai kurie „Mikoterm“ katilai turi galios pakopas, o reguliuojant galią katilas gali veikti dar ekonomiškiau. Be to, šie katilai yra valdomi automatiškai, tad vartotojų atsiliepimai apie jų patogumą yra labai teigiami.

  „Mikoterm“ katilus internetu pirkite pigiau

  Ieškote patikimo elektrinio katilo ir norite sutaupyti? Kviečiame išsirinkti iš plataus „Mikoterm“ asortimento ir įsigyti katilą internetu. Tai patogus ir greitas būdas pasirūpinti šildymu namuose, be to, internetu dažnai taikoma akcija, o tai puiki proga dar labiau sumažinti katilo įrengimui reikalingas išlaidas.